Як потрапити на Фестиваль Баха в Лейпцигу.

В середині червня в Лейпциг з'їжджаються відомі музиканти і любителі класичної музики з усього світу. Адже в цей час там проводиться найпрестижніший в Німеччині фестиваль, присвячений творчості великого композитора Йоганна Себастьяна Баха.
Вам знадобиться
  • - шенгенська віза;
  • - гроші на квиток і проживання.
Інструкція
1
Фестиваль Баха в Лейпцигу є одним з найяскравіших музичних подій року. Там можна зустріти всесвітньо відомих музикантів, що дають в цілому більше 100 концертів, під час яких виконуються симфонічні і органні твори, хорова та оркестрова музика.
2
Даний фестиваль існує вже більше 100 років, адже перший концерт, присвячений Баху, відбувся ще в 1904 році. Щоразу він присвячений певній темі, пов'язаній з творчістю цього німецького композитора. А кількість гостей і учасників цього музичного події збільшується рік від року.
3
Дізнайтеся заздалегідь терміни проведення даного фестивалю, збираючись його відвідати. Дати цього заходу кожен раз трохи відрізняються, але орієнтовно він починається в середині червня і триває близько 10 днів. Інформацію про його проведення можна знайти в інтернеті.
4
Купіть путівку в Лейпциг на фестиваль Баха в туристичному агентстві. Це найпростіший спосіб, який позбавить від необхідності самостійно отримувати візу, бронювати квитки і шукати вільні номери в готелі. Все, що від вас вимагається - зібрати необхідний пакет документів для візи і оплатити вартість туру.
5
Щоб нічого не пропустити, уточніть в агентстві або інтернеті програму заходів, яка планується на даний фестиваль. Крім музичних подій, часто проводиться велика кількість культурних заходів, серед яких можуть бути екскурсії в передмістя Лейпцига, кінопокази, лекції про життя і творчість композитора, конкурси серед молодих музикантів і багато іншого. Можливо, є шанс забронювати на них квитки або місця заздалегідь.
6
Рушайте в самостійну подорож. Для цього зберіть необхідні для візи документи, перелік яких можна дізнатися на сайті посольства Німеччини, заздалегідь забронюйте квитки на транспорт до Лейпцига і номера в готелі.
7
Надайте в посольство Німеччини чи в візовий центр потрібні документи і отримаєте шенгенську візу на потрібний вам час. Після цього викупите квитки на літак до Лейпцига і вирушайте в призначений день на Фестиваль Баха.