Як вилікувати застуду в домашніх умовах.

В умовах сучасного життєвого темпу люди розриваються між роботою і домом, а на себе вже немає часу. Про своє здоров'я ви згадуєте тільки при явних ознаках застуди: головні болі, нежить, сльозотеча, кашель або першіння в горлі, нездужання, дратівливість, температура.
Вам знадобиться
  • - чай з травами шавлії, м'яти, ромашки, липи
  • - чай з малиною або медом
  • - журавлинний, брусничний, малиновий морс
  • - молоко з медом і олією
Інструкція
1
По-перше, регулярно робіть вологі прибирання і провітрюйте кімнати, тому як пил, бруд, задушливе повітря тільки сприяють розвитку мікробів.
2
По-друге, не пийте відразу антибіотики, дайте час організму перебороти застуду. Щоб підвищити імунітет в свій раціон додайте цибулю, часник, лимон, журавлину, малину, брусницю, цитрусові фрукти, настоявшийся сік чорної редьки з медом, комплекс вітамінів. При високій температурі часто пийте теплий чай з травами шавлії, м'яти, ромашки, липи, чай з малиною або медом, журавлинний, брусничний, малиновий морс.
3
По-третє, полегшити дихальні шляхи допоможе на ніч молоко з медом і маслом, часте лужне пиття. Для цього візьміть в однаковій пропорції кип'ячене молоко і мінеральну воду Боржомі. Також при відсутності температури можна проводити парові інгаляції над каструлею з окропом води, відваром овочів або трав м'яти, ромашки, шавлії. Слідкуйте за вологістю повітря, для цього розвішуйте на батареї мокрі рушники і покривала.
4
По-четверте, щоб усунути нежить на початкових етапах допоможуть, промивання носових пазух мильним розчином господарського мила, суміш однієї частини цибульного соку і чотирьох частин кип'яченої води, буряковий сік, прогрівання носових пазух гарячим яйцем або каленой сіллю, загорнуті в тканина.
5
Таким чином, вилікувати застуду в домашніх умовах можна на ранніх етапах, однак при найменшому ускладненні свого самопочуття звертайтеся до доктора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OxFX58A-we4
Зверніть увагу
Лікувати застуду в домашніх умовах. Застуда - саме те, що ніколи не буває вчасно. Замість того, щоб зайвий раз засмучуватися через «застав зненацька» недуги, варто подумати, що можна зробити, для того щоб застуда перетворилася лише на спогад. Бувають ситуації, коли лікуватися вдома простіше, ніж іти в медичний заклад.
Корисна порада
Як співається у відомій пісні: «Адже застуду лікують два тижні!» Як вилікувати застуду в домашніх умовах, якщо перша допомога не допомогла? Якщо ви не встигли зупинити застуду в перші дні, то починаючи з наступного дня, необхідно поєднувати загальне лікування з симптоматичним. Обов'язково приймайте багато теплої рідини протягом дня, краще, якщо це буде гарячий чай з медом, лимоном, малиною і смородиною.