Як позбутися від заколисування на літаку.

Хтось переносить політ на літаку з легкістю, хтось, навпаки, відчуває сильні муки під час повітряної «качки». Якщо заколисує в автомобілі, в будь-який момент можна зупинитися і подихати свіжим повітрям. В літаку цей варіант неможливий - тому доводиться пристосовуватися до дискомфорту.
Інструкція
1
Не сідайте в літак голодним. Насправді, це не тільки не допоможе впоратися з повітряної хворобою, а навпаки, посилить неприємні відчуття. В день вильоту, а також під час польоту налягайте на білкову їжу. Якщо ж ваш рейс вранці, зробіть на ніч «вуглеводний удар» по організму: з'їжте макарони, кашу, мюслі і бутерброд з сиром. Відмовтеся від чорного чаю, кави, алкоголю, нікотину, жирної і гострої їжі.
2
Перед польотом випийте чашку імбирного чаю. Імбир допомагає впоратися з нудотою без використання медичних препаратів.
3
Прийміть вітамін B1. Він допомагає позбутися проблем з вестибулярним апаратом всім, хто страждає від повітряної хвороби.
4
Якщо це можливо, виберіть підходяще місце в салоні літака. Це можна зробити, звернувшись до представника авіакомпанії на стійці реєстрації. Попросіть дати вам місце біля центрального проходу в зоні крила. В цій частині літака різка зміна висоти польоту найменш відчутна.
5
Перед посадкою акуратно, але досить щільно перетяните зап'ястя еластичними бинтами. Це запобіжить появі дискомфорту під час повітряної подорожі. Бинти будуть стикатися з особливою точкою на зап'ястях, що попередить нудоту.
6
Під час польоту не дивіться в ілюмінатор і якнайменше крутіть головою, якщо ви точно знаєте, що вас закачає. Закрийте очі, послухайте спокійну музику або аудіокнигу. Постарайтеся розслабитися і відволіктися.
7
Якщо незважаючи на всі вжиті заходи вас все ж заколисало, зробіть наступне. Протягом декількох хвилин ритмічно натискайте нігтем на точки, розташовані під мочками вух.
8
Можете вдатися до підручним засобам. Посмоктування чогось кислого, наприклад, льодяників або часточки лимона відволікає від неприємних відчуттів. З симптомами «повітряної хвороби» також допомагає впоратися жувальна гумка.
9
Якщо ознаки заколисування настільки сильні, що ніщо з перерахованого вище не допомагає, скористайтеся препаратами від заколисування.