Як підібрати панаму дитині.

Спекотні літні дні відмінно підходять для прогулянок з дитиною. Не слід лише забувати про захист свого чада від небезпечного впливу сонячних променів. Щоб дитина не отримав сонячний удар, йому необхідна легка літня панама.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу Панама світлих відтінків. Вони не тільки гармонійніше вписуються в літній дитячий гардероб, але і менше поглинають сонячне світло, ніж головні убори темного кольору, а значить, не будуть сильно нагріватися і напекает голову дитини. Крім того, на панамах яскравих забарвлень менше помітні плями бруду.
2
Намагайтеся не купувати ті дитячі панами, поверхня яких рясніє дрібними деталями, такими як гудзики або намистинки. Ці елементи прикраси зазвичай легко відриваються, а значить, можуть без праці потрапити в дихальні шляхи маленької дитини. Головний убір повинен бути якомога простішим, без зайвих декоративних елементів, і легким, щоб він майже не відчувався і не заважав грі.
3
Зверніть увагу на тканину, з якої виготовлений сподобався головний убір. Найкраще підібрати панаму з бавовни або ситцю, оскільки ці матеріали відмінно пропускають повітря, завдяки чому панама вентилюється. Також головні убори з таких матеріалів добре вбирають вологу, піт в спеку буде поглинатися і випаровуватися, а не залишатися під панамою, не даючи голові охолоджуватися. Важлива перевага шапочок з цих тканин полягає і в тому, що вони досить міцні і легко чистяться.
4
Купуйте для дітей молодшого віку ті панами, які можна зафіксувати на голові. Наприклад, панами з зав'язками. Такому головному убору не страшний порив вітру, і сама дитина теж не зуміє легко його зірвати.
5
Надайте дитині свободу вибору, хоча б відносну. Підберіть кілька варіантів підходящих по всіх параметрів головних уборів, а потім попросіть дитину самостійно вибрати панаму, яка йому подобається найбільше, адже носити її доведеться саме дитині, а не вам. Така свобода вибору важлива і корисна для малюка, вона допоможе йому відчути себе дорослішими, додасть впевненості в собі. Нав'язування ж дитині думки батьків може позбавити обрану річ якої привабливості.