Як відновити адміна. назва посади адміністратора групи вконтакте.

Адмін (він же - адміністратор) групи на сайті "ВКонтакте", її творець, має право видалити когось із інших адмінів. А також з легкістю відновити його на своє робоче місце.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, наявність групи, в якій ви є керівником.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «ВКонтакте» на свою сторінку. В меню зліва виберіть опцію «Мої групи» і виберіть зі списку потрібне співтовариство, в якому ви є адміністратором. Далі під аватарки групи (головна фотографія, яка перебуває з боку сторінки) знайдіть опцію «Управління співтовариством». Клікніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкриється сторінка редагування.
2
У верхній частині сторінки знайдіть вкладку «Учасники» і натисніть на неї один раз. Через кілька секунд відкриється список всіх передплатників вашої групи. Якщо «розжалуваний» адмін знаходиться серед них - вам достатньо знайти його і натиснути під його ім'ям (ніком) опцію «Призначити керівником». Після цього пройдіть на основну сторінку групи і переконайтеся, що обраний людина занесений в список адміністрації.
3
Якщо віддаленого адміна немає у списку учасників групи, знайдіть його попередньо у себе в друзях. Скопіюйте посилання на його сторінку в адресному рядку браузера, виділивши що з'явилися там символи мишкою. Потім пройдіть в «Управління співтовариством», потім в «Учасники». З правого боку сторінки знайдіть опцію «Керівники» і клікніть по ній один раз. Праворуч від списку керівників знайдіть пусте віконце, позначене написом «Ви можете знайти людину на ім'я або вставити посилання на його сторінку ВКонтакте». Вставте посилання в цей рядок і натисніть кнопку «Знайти».
4
Коли людина буде знайдена, з'явиться невелике вікно. У віконці поставте галочку в рядок «Адміністратор групи», введіть назву посади (вона може бути жартівливій, наприклад, «права рука») і клацніть по кнопці «Призначити». Пройдіть на основну сторінку групи і перевірте список керівників. Якщо все вийшло, то відновлений адмін буде відображений.