Як вимкнути доступ до одного сайту.

Виникають ситуації, коли необхідно обмежити доступ в інтернет, але не цілком, а тільки до одного сайту. Наприклад, якщо ваша дитина багато часу проводить в чаті або соціальної мережі. Таких способів досить багато, але всі вони тим чи іншим способом зводяться всього до кількох процедурам.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно дізнатися IP-адресу сайту, до якого ви плануєте закрити доступ. Це необхідна процедура. Кожен сайт зазвичай має свій власний IP-адреса. В даному випадку правильно говорити про IP-адресу хоста.
2
Відкрийте будь-який сайт, який дозволяє дізнатися IP за адресою сайту. Наприклад, ви можете скористатися сервісами, наданими сайтами http://prime-speed.ru або http://2ip.ru. Просто введіть в рядку пошуку адресу сайту без http і потрійного w. Наприклад, ".ru". Натисніть кнопку «Перевірити». У відповідь ви отримаєте IP-адреса хоста «188.120.238.77». Скопіюйте його в блокнот або запишіть окремо на листку паперу.
3
Якщо у вас операційна система Windows XP, натисніть кнопку «Пуск», розташовану в нижньому лівому куті екрану. Перед вами розгорнеться меню. Знайдіть пункт «Виконати» і натисніть на нього один раз лівою кнопкою миші. У вікні, в спеціальній рядку введіть "notepad c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts" і натисніть "ОК".
4
На вашому комп'ютері або ноутбуці встановлена операційна система Windows 7 або Windows Vista? Натисніть кнопку «Пуск», яка в цих операційних системах виконана у вигляді круглої кнопки з логотипом Windows в лівому нижньому куті екрану. Виберіть пункт «Знайти» у вигляді рядка для тексту. Наберіть в ній "notepad c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts".
5
Ви також можете знайти даний файл самостійно за адресою "windows \ system32 \ drivers \ etc" і відкрити його блокнотом самостійно.
6
У самому кінці файлу додайте рядки "127.0.0.1" ставимо пробіл ".ru" і "127.0.0.1" пробіл "188.120.238.77". Збережіть зміни у файлі. Якщо даного файлу у вас не було, то запуск команди "notepad c: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts" створить його. Другий рядок запобіжить доступ до сайту по прямому введенню IP-адреси.
7
Тепер жоден браузер не зможе відкрити даний сайт. Спочатку операційна система перевірить наявність файлу hosts, потім присутність даної адреси в файлі hosts, потім скине звернення до цього сайту, вирішивши, що це локальний адресу. У підсумку ви побачите на екрані вашого комп'ютера інформацію про те, що «З'єднання було зірвано».