Як вивести рідину.

Набряки виникають з різних причин: через гормональних порушень або поганої роботи нирок, від вживання дуже великої кількості води, солоного або смаженого. Вивести зайву рідина з організму можна за допомогою народних засобів і лікарських препаратів.
Інструкція
1
Для виведення рідини з організму можна поїсти кавуна, дині або огірків. Вони мають сечогінний ефект, але рідина виводиться повільно - від 12 до 24 годин. Журавлина або брусниця допоможе позбутися набряків. Продається вона в магазині, їсти можна, скільки хочеться.
2
Випийте міцний зелений чай або каркаде. Ці чаї мають легкий сечогінний ефект.
3
Можна заварити насіння кропу і пити протягом усього дня маленькими ковтками. На смак не дуже приємно, але допомагає безвідмовно. Замість кропу можна використовувати петрушку, як в свіжому вигляді, так і в сушеному. Сушену петрушку заваріть окропом - приблизно 1 столову ложку на склянку води - і пийте тричі на день.
4
З лікарських засобів зазвичай приймають діуретичні препарати. Але, як і з іншими таблетками, їх прийом слід починати після консультації з фахівцем. До диуретическим засобів відносяться: «Фуросемід», «Верошпирон», «Гипотиазид», «Діурсан» і др.Із трав'яних зборів допоможуть будь з позначкою "урологічні" або "ниркові". До їх складу входять сечогінні та протизапальні трави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vxQLiDL95mY