Як вибрати жіночі чоботи.

Жіночі чоботи актуальні круглий рік. Таке взуття шиється і для літа і для зими. Підбирати обновку необхідно, враховуючи сезон, варто звертати увагу і на зручність. Правильно обрані чоботи прослужать довго і будуть радувати вас своєю якістю.
Інструкція
1
Подивіться на запропонований виробником товар. Візьміть чобіт в руку, помацайте його зовні і зсередини. Матеріал не повинен бути жорстким, таке взуття буде складно носити, як правило, вона ще й важка.
2
Зверніть увагу на шви халяви. Строчка повинна бути рівною і без перепусток ниток. Аналогічно перевірте підошву, якщо вона прошита.
3
Виявіть заломи матеріалу, сліди клею зовні і на підкладці, плями. Якщо такі є, відмовтеся від покупки.
4
Перевірте застібку. Кілька разів застебніть і розстібніть блискавку, застібка повинна ковзати вільно, без зусиль. В хороших чоботях язичок оснащений надійним фіксатором.
5
Звірте напівпари. Це обов'язково. Якщо вони не збігаються за фактурою і кольором, не здійснюйте покупку. Якісні чоботи мають однаковий розмір і форму.
6
Подивіться на підошву. Від якості матеріалу, з якого її виготовили, залежить ціна. Синтетичні - дешевше, практичніше при носінні, така підошва довго не стирається і не деформується. Шкіряна деталь - дорожче. Їй притаманне швидке зношування. Купивши такі чоботи зверніться в майстерню, там вам зроблять спеціальну наклейку, яка продовжить термін шкарпетки взуття.
7
Купуйте взуття з натуральної шкіри, вона довше зберігає тепло і дозволяє шкірі ніг дихати. Часом відрізнити натуральну шкіру від штучної складно. Але, як правило, натуральна шкіра тепліше. Подивіться на непідшиті край матеріалу, він теж може бути свідченням штучного аналога.
8
Поставте пару чобіт на прилавок, подивіться, в який бік відхиляється каблук, якщо на нього злегка надавити рукою. До носку? Взуття прослужить вам довго. А якщо від'їжджає назад - каблук доведеться скоро міняти. Ширина верхньої частини каблука і відстань віддаленості передньої частини від задньої дає інформацію про зручність і шкарпетки. Запам'ятайте, чим ці показники більше, тим довше термін служби взуття.
9
Купуючи зимові чоботи, звертайте увагу на якість хутра, його походження. Не соромтеся запитати потрібну інформацію у продавця. Якісна підкладка не повинна вилазити, бруднити ваші руки і мати нерівну поверхню.
Зверніть увагу
Високий тонкий каблук візуально подовжує і стрункішою ноги. Чоботи на шпильці поєднуються практично з будь-яким одягом: з джинсами, з суворими брюками, спідницями і сукнями різної довжини.
Корисна порада
Купуючи зимове взуття, віддавайте перевагу чоботям з підошвою з термоеластопласту. Вони захистять ноги від холоду і від ковзання, не тріскаються від морозу.