Як користуватися GPS-навігатором.

GPS-навігатор - зручне електронний пристрій, який з успіхом використовують жителі великих міст, туристи, рибалки та мисливці. Прилад дозволяє визначити місце розташування і відображає його на вбудованої карті місцевості. Щоб навігатор був корисним, необхідно ознайомитися з його функціями і навчитися правильно використовувати пристрій.
Вам знадобиться
  • Інструкція з використання GPS-навігатора.
Інструкція
1
Усвідомте принцип роботи навігатора. Вбудований в нього приймач приймає супутниковий сигнал, дешифрує його і визначає місцезнаходження пристрою щодо прийнятої системи координат. GPS-приймач працює практично скрізь, за винятком місць, в яких наявні екранують перешкоди, наприклад, печери або масивні будівлі. При обмеженому огляді сигнал супутника може бути слабким, що потребують більше часу для визначення положення.
2
Візьміть навігатор в руку так, щоб антена його виявилася спрямованої вгору. Окремі моделі пристроїв мають антену, здатну обертатися незалежно від положення всього приладу; в такому випадку досить повернути вгору тільки саму антену.
3
Увімкніть прилад. На екрані з'явиться спеціальне табло пошуку супутників. Через деякий час навігатор почне отримувати дані, які відіб'ються на екрані. Така настройка займає звичайно 1-3 хвилини. На відкритих ділянках визначення положення відбувається швидше.
4
Вивчіть інтерфейс вашої моделі навігатора. Зробити це зручніше, звіряючи положення елементів управління з інструкцією до приладу. Деякі кнопки мають декілька функцій, ваша задача - запам'ятати основні з них. З часом інформація відкладеться у вас в пам'яті, а звернення до документації стане зайвим.
5
В екранному меню налаштуйте вигляд що відображається. Конкретні настройки залежать від моделі GPS-навігатора і докладно описуються в технічній документації до пристрою. Головне - налаштувати часовий пояс, вибрати систему координат і задати одиницю вимірювання відстані, наприклад, кілометри.
6
По ходу проходження маршруту періодично переглядайте поточні дані, що відображаються на дисплеї, положення приладу, координати точки вашого знаходження, траєкторію пройденого шляху.
7
Щоб зберегти координати будь-якої точки, натисніть і кілька секунд утримуйте відповідну кнопку. За замовчуванням GPS-навігатор зберігає в пам'яті шлях прямування. Можливе включення режиму зворотного шляху, який вкаже пройдений маршрут. В цілому ж поводження з приладом в чомусь нагадує роботу з кишеньковим персональним комп'ютером.
Зверніть увагу
Як користуватися автомобільним GPS-навігатором (установка, настройка і підключення автонавігатора). Як встановити автомобільний GPS-навігатор (автонавігатор). У коробці з навігатором завжди є кронштейн і підставка. Підставка - це рамка, куди вставляється корпус навігатора для закріплення його на кронштейні.
Корисна порада
автороутінгом підтримується GPS навігаторами: GPS V, StreetPilot III, Map60C/CS, Map76C/CS і спеціалізованими автомобільними навігаторами. 22. Чи потрібно платити за користування навігатором? Якщо Ви взяли з собою в дорогу комп'ютер (ноутбук або КПК) з картографічним програмним забезпеченням то Ви можете підключити до нього невеликий ОЕМ GPS навігатор і користуватися даними комплектом.