Як фарбуватися у спеку.

У жарку пору року звична косметика може підвести. Помада розпливеться, обличчя, вкрите тональним кремом, почне зрадницьки блищати, а пудра, нанесена на вологу шкіру, ляже неохайними плямами. Щоб навіть у найспекотніші дні виглядати найкращим чином, зберіть спеціальну літню косметичку.
Інструкція
1
Щільний тональний крем відкладіть до прохолодних днів. У спеку замініть його коректором. Точково наносите засіб на проблемні ділянки шкіри. Віддайте перевагу текстурам без додавання масел. Замість крем-пудри придбайте легке порошкоподібний засіб з матуючим властивостями. Наносите його широким пензлем - ефект свіжого обличчя збережеться на кілька годин.
2
Протягом дня усувайте жирний блиск за допомогою спеціальних матуючих серветок. Вони не містять пудри. Завдання цих листочків - прибирати надлишок жиру і зробити шкіру свіжою і матовою. Якщо ви хочете напудритись, обов'язково обробіть обличчя такими серветками і тільки після цього беріться за пушок. Такий прийом допоможе вам уникнути ефекту «листкового пирога» на обличчі.
3
Липкі блиски замініть м'якими помаду або блиск в стике. Дуже хороша і новинка - помада у вигляді фломастера. Вона допомагає намалювати точний, що не розтікається контур губ і створити тонке, напівпрозоре і дуже стійке покриття.
4
Вибираючи рум'яна, віддайте перевагу гелевим і рідким текстурам. Такі засоби наносяться одним-двома мазками і швидко розтушовують подушечками пальців. Правильно накладені стійкі рум'яна створюють ефект свіжого, відпочив особи, не стираються і не розмазуються. Тонкий шар рідкого пігменту можна покласти і на губи. Залежно від обраного відтінку, він додасть дуже делікатний рожевий, червоний або кораловий тон.
5
Для макіяжу очей вибирайте кремові тіні. Вони швидко фіксуються на повіках, що не розмазуються і не зникають протягом дня. Вдало підібраний сірий, коричневий або болотно-зелений відтінок підійде для щоденного макіяжу і дозволить обійтися без контурного олівця. На вії покладіть шар водостійкої туші - вона не «попливе» від поту, сліз або несподіваного літнього дощу.
6
Тримайте під рукою балончик з термальною водою. Він допоможе швидко освіжити особа, яка не розмазуючи макіяж. Після розпилення вологи промокніть шкіру паперовою серветкою.