Як одужати за день. Як вилікувати застуду за один день.

Скажений ритм життя порушують простудні захворювання, суглобові болі і хронічні інфекції, які виникають в самий невідповідний момент. Якщо вжити заходів щодо їх лікування вчасно, то можна уникнути ускладнень в їх перебігу. У кожному разі, якщо це не звичайна застуда, то лікувати її без участі лікаря небажано і дуже небезпечно.
Інструкція
1
Для того щоб вилікувати застуду якнайшвидше, прийміть жарознижуючі і знеболюючі препарати.Рекомендуется рясне пиття. Бажано морси, соки, мінеральні води і чай. Добре допомагає маліна.Сделайте прогревающие ванни для ніг. При нежиті закапайте ніс краплями, краще на рослинній основі. Прийміть вітамін С. Дотримуйтесь постільний режим.
2
При перших симптомах ангіни починайте полоскати горло відваром ромашки або розчином з 1 ч ложки солі, 1 ч ложки соди і 4 крапель йоду на літр води. Полоскати потрібно часто.Можно скористатися антибактеріальними спреями для порожнини рота. Підійде «Ингалипт», «Стопангін» та інші. Якщо ви не можете використовувати спреї, то купите пастілкі.Еслі у вас підвищилася температура - випийте жарознижуючі. Ну і, звичайно, ангіну не можна вилікувати без антибіотиків, тим більше в найкоротші терміни. Зверніться до лікаря або прийміть антибіотик тієї групи, яку вам призначали раніше. Рясне пиття, як і при інших захворюваннях, прискорить одужання.
3
Бронхіт можна вилікувати тільки за допомогою антибіотиків і муколітичних препаратів. Антибіотики, як правило, призначають пролонгованої дії. Вони швидше борються з інфекцією в бронхах і в комплексі з муколитическими препаратами покращують відхаркування мокроти.Вилечіть бронхіт за один день не вийде. Схема лікування досить складна і її призначає терапевт.
4
Якщо ви відчули легке нездужання в період епідемії грипу, то прийміть противірусний препарат.Для зняття вже з'явилися симптомів підійде «антигриппин» .Симптоми грипу мало відрізняються від простудних, але ускладнення дуже підступні. Грип не піддається лікуванню, організм його повинен перебороти і виробити тимчасовий імунітет, період дії якого короткий, зазвичай кілька місяців.
5
Ревматичні і суглобові болі можна зняти нестероїдними протизапальними препаратами у вигляді таблеток і мазей. Намажте хворе місце маззю для досягнення найкращого результату після прийому оральних таблеток. Стан значно покращиться вже в перші години, а на наступний день , можливо, ви забудете про своє захворювання.
6
Все решта захворювання, лікуються після діагностики та постанови діагнозу. Якщо ви не можете зрозуміти, що саме у вас болить, то зверніться до лікарні. Будь-яке самолікування небезпечно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GtWNxitw5ds