Як знайти драйвер на принтер Canon.

При налаштуванні периферійного обладнання важливо правильно вибрати драйвери цього пристрою. Це дозволить не тільки забезпечити стабільну роботу апарату, а й детально налаштувати його параметри.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перед початком пошуку драйверів з'ясуйте точну модель вашого принтера. Зазвичай дану інформацію можна знайти на корпусі пристрою. Зверніть увагу на додаткові префікси, які можуть бути присутніми в деяких моделях принтерів і багатофункціональних пристроїв Canon.
2
Тепер підключіть друковане пристрій до персонального комп'ютера. Увімкніть ПК і принтер. Дозвольте операційній системі визначити нове обладнання. Після завершення цієї процедури запустіть інтернет-браузер і відкрийте сайт canon.ru. Відкрийте категорію «Підтримка».
3
У лівій колонці виберіть пункт Driver Download і перейдіть за однойменною посиланням. Дочекайтеся запуску нового вікна. Заповніть таблицю, розташовану в категорії For You. Виберіть країну (Russia) і вкажіть модель продукту. Тепер скачайте програмне забезпечення, вибравши ту його версію, яка сумісна з вашою операційною системою.
4
Запустіть файл-додаток після завершення його завантаження на жорсткий диск. Дотримуйтесь покроковому меню програми-інсталятора. Прослідкуйте, щоб процедура установки пройшла без збоїв і помилок.
5
Вимкніть і знову ввімкніть принтер. Запустіть встановлене програмне забезпечення. Якщо Додаток не відкривається або друковане пристрій не визначився, виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
Після завантаження операційної системи знову запустіть програму управління принтером. Налаштуйте параметри роботи цього пристрою. У рідкісних випадках необхідно самостійно додати нове друковане пристрій в список доступних принтерів. Зазвичай це стосується обладнання, що працює по бездротових каналах.
7
Відкрийте меню «Пристрої та принтери», вибравши однойменний пункт в панелі «Пуск». Перейдіть до опції «Додавання пристрою» і дотримуйтесь вказівок покрокового меню.
Драйвер - програмне забезпечення для коректної роботи пристрою, що зв'язує його з операційною системою. Цей корисний софт допоможе вашому принтеру працювати узгоджено з комп'ютером, друкуючи швидко і якісно.
Вам знадобиться
  • - принтер Canon;
  • - диск з драйверами для принтера;
  • - ПК з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Встановлюючи драйвера для принтера Canon, визначте його модель, прочитавши назву на корпусі апарату. Дізнатися марку друкувального пристрою можна і з додається до нього.
2
Пам'ятайте, що в комплекті з високотехнологічною технікою вимагає активації додаткового програмного забезпечення, завжди додається компакт-диск із відповідними драйверами. Якщо носій був вами загублений, придбайте його в комп'ютерному салоні.
3
Знайти необхідне вам програмне забезпечення можна у збірнику драйверів, попередньо перевіривши його наявності у списку. Якщо ваші знайомі використовують аналогічне друкувальний пристроїв, попросіть у них інсталяційний диск.
4
Відвідайте офіційний веб-сайт Canon, перейшовши за посиланням в кінці статті. На титульній сторінці виробника відкрийте розділ «Підтримка» і пункт «Каталог драйверів». У вікні внесіть дані в відповідну колонку, одна з яких призначена програмному забезпеченню для домашнього комп'ютера, а інша заповнюється тими, хто планує використовувати його в комерційних цілях.
5
Оберіть свою країну зі списку у першому полі, а в другому вкажіть тип обладнання, натиснувши на кнопку Printers. Виділіть модель вашого друкувального пристрою і підтвердіть свою дію, клікнувши на пункт Go. Дочекайтеся обробки запиту і, слідуючи покроковим вказівкам, заповніть всі поля форми. Активуйте параметр Download, вкажіть директорію на комп'ютері та завантажте драйвер для вашого принтера Canon.
6
Переконайтеся, що друкує апарат з'єднаний з комп'ютером і підключений до електричної мережі. Запустіть збережено на жорсткому диску інсталяційний файл і дотримуйтесь покроковим інструкціям. Встановивши драйвер, роздрукуйте пробну сторінку і перевірте якість отриманого зображення.