Як виспатися за короткий час.

Міцний сон сприяє швидкому відновленню людини. Якщо ж сон не міцний, то проспав більше 6 годин, відчувається слабкість і нездужання. При міцному, але нетривалому сні, бадьорість і прилив сил настає через чотири години після засипання. Щоб висипатися за короткий проміжок часу, потрібно поліпшити якість сну.
Інструкція
1
Не пийте міцну каву і чай в другій половині дня. Увечері ви не зможете швидко заснути, і можливо, будете спати до ранку, що негативно позначиться на вашому самопочуття на наступний день.
2
Прийміть розслаблюючу ванну з ефірними маслами. Підійде лаванда, іланг-іланг та інші.
3
Не здійснюйте у вечірній час активних справ.
4
Вимкніть телевізор і розслабтеся. Почитайте газету. Телевізор напружує нервову систему і зір, а читання розслабляє.
5
Випийте чай із заспокійливими травами. Можна прийняти кілька таблеток валеріани, пустирника або 15 крапель карвалола.
6
Не думайте про те, чим ви будете займатися завтра. Думки відволікають і не дають спокійно заснути.
7
Ляжте в зручну позу і розслабтеся. Так ви швидше і міцніше заснете.
8
Людині потрібно спати не менше 6 годин на добу, але якщо сон міцний, то вистачить і 4 годин. Спати мало годин можна тільки не тривалий проміжок часу. Після чого потрібно добре виспатися, щоб відновити сили.
Зверніть увагу
Хороший ортопедичний матрац, невелика пружна подушка, гигроскопичное ковдру і м'яке постільна білизна - цей набір не тільки допоможе відмінно виспатися, але і збереже здоров'я спини. Так ви налаштуєте свій організм на потрібний ритм. Чи не переїдайте пізніше, ніж за три години до сну - тяжкість в шлунку не дасть вам міцно заснути і добре виспатися.
Корисна порада
Все вирішували цю проблему по різному, деякі лягали спати і прокидалися з важкою головою, а деякі взагалі не лягали. Як же виспатися за короткий час? Як показує практика, виспатися можна всього лише за 20 хвилин. Отже, щоб добре виспатися, потрібно врахувати два основних аспекти - це правильна поза, в якій ви засинаєте, і свіже повітря.