Як швидко позбавитися від забитого місця.

Будь навіть незначна травма викликає забій м'яких тканин і порушення цілісності кровоносних судин. Це супроводжуватися припухлістю, болючістю і швидким появою синяка. Його природне зникнення відбувається не так швидко, як хотілося б. Проте цьому процесу можна посприяти, якщо відразу почати інтенсивно впливати на місце пошкодження різними способами.
Вам знадобиться
  • - препарати «Синяк Офф», «Витафон», «Троксевазин», «Гепатромбин», «Леотон», свинцева вода (для примочок), бодяга;
  • - м'якоть сирої картоплі, алое, відвар ромашки, кропиви;
  • - мішечок з розпеченої сіллю, гаряче яйце, парафін для аплікацій.
Інструкція
1
У перші хвилини після травми прикладіть до забитого місця холод. Він викличе звуження кровоносних судин, ніж запобіжить поширення крововилив у тканини і утворення синця. В якості холоду підійде металевий предмет, лід або часте прикладання мокрої тканини.
2
Для швидкого позбавлення від забиття краще скористайтеся готовими аптечними засобами: мазями і гелями, здатними розсмоктувати синець і знімати запалення. Такою дією володіють препарати «Синяк Офф», «Витафон», «Троксевазин», «Гепатромбин», «Леотон», свинцева вода (для примочок), бодяга. Перед покупкою будь-якого з них ретельно ознайомтеся з інструкцією.
3
Якщо немає можливості скористатися традиційним способом усунення забиття можете вдатися до народних методів або поєднуйте обидва варіанти. Це дозволить досягти позитивного результату швидше. У цьому випадку через кілька годин після травми починайте робити протизапальні примочки з м'якоті сирої картоплі, алое, відвару ромашки або кропиви. Прикладайте їх на 20-30 хвилин через кожні 2 години.
4
На наступний день робіть зігріваючі розсмоктують процедури за допомогою мішечка з розпеченої сіллю, гарячого яйця, парафінових аплікацій (розігрітий на водяній бані парафін в три шари нанесіть пензлем на місце забитого і покрийте клейонкою, бинтом і рушником). Під впливом тепла відбудеться розширення судин і посилиться кровообіг. В результаті протягом запального процесу буде протікати інтенсивніше.
5
Існують й інші варіанти усунення забиття, наприклад газета (в намоченому вигляді її прикладають до місця удару), вершкове масло, свиняче сало. Будь-яке з цих коштів, якщо воно є єдиним доступним, можете випробувати на собі.