Як привітати з Різдвом по смс.

Різдво Христове святкується 25 грудня. Російська православна церква та інші церкви, що використовують юліанський календар, відзначають 7 січня за григоріанським календарем. Якщо ви не маєте можливість привітати своїх близьких і друзів особисто, то цілком можливо відправити смс.
Вам знадобиться
  • Листок паперу, ручка, комп'ютер з доступом в інтернет, телефон.
Інструкція
1
Спочатку придумайте повідомлення, яке ви відправите абоненту. Ви можете скласти самостійно невеликий вірш в тему свята Різдва. Запишіть його для початку на листок паперу. Врахуйте, що ваше привітання не повинно бути занадто великим, оптимально підійде складається з чотирьох-восьми рядків.
2
Якщо у вас не виходить з вигадуванням римованих привітань, ви цілком можете написати кілька добрих теплих слів у своєму повідомленні. Також попередньо складіть ці пропозиції на листку паперу.
3
За бажанням ви можете знайти оригінальні привітання у віршованій формі прямо в інтернеті. Для цього напишіть в пошуковому рядку вашого браузера словосполучення «привітання з Різдвом» або «смс поздоровлення з Різдвом». Пошукова система через кілька секунд видасть вам величезну кількість сайтів з подібною тематикою. На деяких з них ви навіть можете відправити смс-ку, не беручи в руки телефон. Для цього натисніть кнопку «відправити» і у відповідні поля впишіть номер адресата (одержувача смс) і свій номер для стягнення оплати. Однак будьте уважні, така послуга може перевищувати за вартістю звичайну плату, що знімається вашим оператором за відправку повідомлення.
4
Знайшовши відповідне привітання - відкрийте в телефоні в розділі «повідомлення» підрозділ «створити повідомлення» і надрукуйте в чистому полі текст. Після цього додайте телефон одержувача і натисніть кнопку «відправити». Якщо у вас включена опція «сповіщення про доставку повідомлень», то при наявності абонента в мережі на ваш телефон прийде підтвердження про те, що вітаю отримав вашу смс-ку.
5
У текстове повідомлення ви за бажанням можете додати стандартну картинку або мелодію, які є на вашому телефоні. Для цього використовуйте опцію «додати ізобраеніе» або «додати мелодію».