Як отримати максимум задоволення від відпочинку.

Відпустка завжди довгоочікуваний, упустити насолоду в цей час - фатальна помилка. Отримати максимум задоволення від відпочинку можливе у разі певної до нього підготовки.
Інструкція
1
Плануйте відпочинок заздалегідь. Постарайтеся співвіднести бюджет поїздки зі своїми інтересами і бажаннями, щоб згодом не розчаруватися у відпустці. Вибравши країну, яку ви хочете подивитися, дізнайтеся про погоду, яка вас там чекає. Туристичні агенти не завжди попереджають про сезон дощів або вітрах, тому краще самостійно зайнятися цим питанням.
2
Запасіться всім необхідним. Збір речей краще почати за тиждень. Окрім одягу, запасіться медикаментами і зберіть всі необхідні документи. Деякі країни вимагають особливий пакет документів, про який краще дізнатися заздалегідь у туроператора або прочитати на офіційному сайті посольства.
3
Розробіть план розваг. Дізнайтеся, чим можна зайнятися в тому місті, куди ви прямуєте. Коли ви зберете достатньо інформації про пам'ятки і розвагах, складіть список на кожен день перебування. Так ви точно нічого не упустите і заощадите свій час.
4
Відсторонитеся від роботи і звичної повсякденної суєти. Приїхавши на відпочинок, бажано відключити мобільний телефон і не користуватися інтернетом для зв'язку з клієнтами або колегами. Забудьте про роботу та проблеми, які, можливо, будуть чекати вас після повернення. Чи не спирайтеся на звичний розпорядок дня, у відпустці можна дозволити собі виспатися або, навпаки, не лягати в ліжко до ранку. Потурайте своїм бажанням, і відпочинок подарує вам максимум задоволення.
Зверніть увагу
Якщо ваш відпочинок проходить в екзотичній країні, подбайте про плавний перехід на незвичний раціон харчування. Не старайтесь спробувати всі страви національної кухні в один день, - поступово вводите їх в кожний прийом їжі, не відмовляючись при цьому від звичних страв. Так ви захистите себе від нетравлення або навіть отруєння, які явно зіпсують ваш відпочинок.
Корисна порада
Відпустка з сім'єю або в галасливій компанії друзів - вибір залишається за вами. Врахуйте, що розслабитися в компанії більше п'яти-шести чоловік особливо не вийде, зате вражень залишиться на цілий рік вперед.