Як зрозуміти, що в кімнаті не так. Як зробити плетені меблі в домашніх умовах.

Для кожної людини дім - це одне з місць, де він проводить час з найбільшим задоволенням. Тому розстановка меблів і загальне оформлення житлового приміщення найчастіше зводяться до питання затишку і комфорту. Нерідко буває, що в одній з кімнат відчувається "щось не те", але в чому причини відсутності гармонії зрозуміти не вдається. Для з'ясування цього радимо оцінити ваше приміщення по наступних позиціях.
Вам знадобиться
  • Довідник по впливу різних кольорів спектра на психіку людини, довідник по дизайну інтер'єру.
Інструкція
1
Кольорове оформлення. По-перше, воно повинно вам подобатися і відповідати призначенню, площі і освітленості кімнати. Наприклад, для кухні підходять теплі тони і не підходить чорний колір, так як він, на думку психологів, негативно впливає на апетит. В теплих тонах переважніше оформляти приміщення з вікнами на північ, і, навпаки, в холодних - з вікнами на південь. Стіни вузького і погано освітленого коридору не повинні бути пофарбовані в темний або сірий - це буде пригнічувати вас. Крім того, досліджуйте правила підбору і комбінування квітів, враховуючи як саме приміщення, так і предмети, що знаходяться в ньому, насамперед меблі.
2
Геометрія кімнати. Перевірте, чи правильно вона врахована. Так, якщо у вас низькі стелі, то їх зорово підніме поздовжній малюнок на стінах, а поперечний, як і наявність бордюру, навпаки, зроблять більш низькими. Дрібний і розпливчастий малюнок на шпалерах, наявність дзеркальних поверхонь дозволяють розширити простір, великий і виразний малюнок, масивні меблі здатні його зменшити.
3
Вибір і розстановка меблів. Принцип функціональності. Якщо крісло занадто високе або журнальний столик стоїть в протилежному від нього кутку кімнати, то цілком ймовірно, що саме з цих причин вас у власному будинку періодично відвідує почуття дискомфорту.
4
Пропорційність. Зверніть увагу на співвідношення і за стилем, і за розмірами предметів, «які населяють» ваше приміщення, між собою. Навіть сама вишукана річ може виявитися недоречною, якщо вона крикливо виділяється із загального ансамблю.
5
Правильність розташування. Фахівці зазвичай радять визначити центр кімнати, орієнтуючись на який можна розподіляти предмети інтер'єру симетрично, асиметрично або кругообразно, відштовхуючись, знову ж таки, від призначення, форми і пропорцій приміщення. При цьому площа поверхні, що відводиться під меблі, не повинна перевищувати 50% площі кімнати, а найприйнятніший варіант - складати 30%.