Як одягнути дитину на Новий рік.

Новий рік - самий довгоочікуваний і чарівний свято. До нього починають готуватися за кілька днів, а іноді і тижнів. Прикрашають будинок, купують продукти для святкового столу, вибирають наряди, зачіски і т.п. За приємними клопотами не варто забувати про дітей. Адже вони вірять, що в новорічну ніч приходить Дід Мороз, дбайливо укладає подарунки під ялинку і виконує будь-яке заповітне бажання. Саме в це свято дітям хочеться бути красивіше всіх.
Інструкція
1
Основна пора веселощів у дітлахів зазвичай починається з 25 грудня і закінчується 7 січня. У ці дні в дитячих садах, школах, палацах культури проходять ранки, вистави та інші заходи. Дітей наряджають в красиві новорічні костюми. Дівчатка часто бажають бути героїнями їх улюблених казок: Білосніжкою, Попелюшкою або просто принцесою. Хлопчики воліють хоча б ненадовго відчути себе мушкетером, гардемарином, Людиною-павуком, Суперменом і т.п.
2
Батькам в передноворічний період варто поговорити з власною дитиною. Часто дорослі не хочуть додатково витрачатися на покупку для малюка і просто облачають його в торішній костюм або плаття. Варто подумати про те, а чи не зіпсує даний батьківський крок новорічний настрій у їхнього малюка. Адже від того, як він одягнений, залежить його успіх у однолітків. І якщо дітям чимось не сподобається костюм вашої дитини, на жаль, це може позначитися на його подальшій життя в дитячому садку чи школі.
3
Якщо малюк пристрасно повідомляє вам, що в цей Новий рік хоче вбрання не зайчиком, лисеням або сніжинкою, не потрібно йому намагатися доводити протилежне. В цей чарівний свято влаштуйте своїй дитині справжню казку. Нехай звичайна дівчинка стане хоч ненадовго прекрасною принцесою, а хлопчик - сміливим лицарем. Це підніме самооцінку вашої дитини, що буде важливо для нього в подальшому житті.
4
Обговоріть з малюком кожну деталь наряду. Наприклад, якщо дівчинка хоче бути феєю, то не забудьте до сукні прикупити витончені крила, паличку і діадему. Дозвольте власній дитині стати дизайнером костюма. Він розповість вам свою мрію, станьте для нього магом і чарівником. Тоді на новорічному святі ваша дитина буде з гордістю демонструвати своє вбрання і говорити, що це він сам його придумав.