Як пишеться характеристика на дитину.

У революційні 80 - 90-і оголосили запит будь інстанцією характеристики на людину утиском його прав. Однак скоро переконалися в тому, що такого роду супровідний документ просто необхідний, щоб мати хоча б початкове уявлення про дитину, наприклад, що прийшов у перший клас з дитячого саду.
Інструкція
1
В ситуації, коли дитина переходить з ясел в дитячий сад, з молодшої групи в середню і потім в старшу, змінює або закінчує школу, на нього пишеться характеристика. Характеристика - це текст, що відноситься до офіційно-діловому стилю. Відповідно, він повинен містити якісь обов'язкові елементи для швидкості і простоти ознайомлення з ним.
2
Зокрема, для характеристики обов'язковою частиною є коротка довідка про офіційні дані, де ви вказуєте прізвище, ім'я (по батькові) дитини, дату народження або кількість років, місце знаходження (закріплення). Як правило, це установа, яка і дає характеристику. Ці дані розміщуються в правому верхньому куті, щоб зліва, відповідно, можна було при необхідності поставити штамп організації з вихідним номером.
3
Це так звана шапка. Наприклад: «На учня 4« В »класу школи №1 м Москви Іванова Сергія Валентиновича, 21. 01. 2005 року народження ...» Далі з прописної букви посередині сторінки пишеться слово «характеристика».
4
В основній частині в довільній формі пишіть відомості, які можуть становити інтерес для організації, затребувані характеристику. Для дитини це обов'язково відомості про його фізичному і психічному розвитку, комунікативності, талантах і здібностях. Також відомості про склад сім'ї, батьках, їх соціальному статусі.
5
Пише характеристику безпосередній куратор дитини. У дошкільному закладі це вихователь, в школі - класний керівник. Наприкінці текст завіряється двома підписами: керівника установи та куратором - особою, який писав дану характеристику. Ставиться дата. Характеристика затверджується печаткою установи.
Корисна порада
Пам'ятайте, що характеристика повинна допомогти чергового вихователю, опікуну швидко і правильно розкрити для себе особистість дитини і сприяти його подальшому духовному зростанню.