Як міняти час.

Якщо з якої-небудь причини ви вирішили поміняти час і дату на власному комп'ютері, на допомогу вам прийде довідка, яка вже є в ньому. Вам лінь її шукати? Тоді ми перекажімо вам дану інструкцію. Взагалі-то, час на комп'ютері не просто відображається на моніторі для вашої зручності, воно прописується в часі створення або зміни файлів.
Інструкція
1
Щоб переналаштувати дату і час , клацніть лівою кнопкою миші в правому нижньому кутку монітора, там, де відображається час .
2
Перед вами з'явиться вікно "Дата і час ". Можливо, система запитає вас пароль адміністратора. Введіть пароль, якщо він вам відомий.
3
Тепер в діалоговому вікні "Налаштування часу і дати" ви можете змінити годину, хвилини, секунди. Для цього зробіть подвійне клацання на кнопках зі стрілками. Переконайтеся, що отримали потрібний результат, і натисніть кнопку "ОК".
4
Крім того, можна змінити часовий пояс. Для цього виберіть часовий пояс і натисніть кнопку "ОК".
5
Якщо ви не хочете, щоб комп'ютер здійснював перехід з літнього часу на зимовий і назад (що дуже актуально саме зараз), зніміть прапорець з напису "Автоматичний перехід на літній час і назад". Не забудьте підтвердити дію натисканням кнопки "ОК".
6
Також система передбачає синхронізацію з сервером часу в інтернеті. Для цього потрібно встановіть прапорець "Синхронізація з сервером часу в інтернеті" у відповідному діалоговому вікні. Тепер час буде оновлюватися автоматично, що гарантує його точність.