Які банки найнадійніші в світі.

Помилка у виборі банку може коштувати дуже дорого, особливо якщо вона допущена в період економічної кризи. Мова йде не тільки про вигідні умови співпраці, а й про надійність організації, якій люди довіряють свої заощадження.
Існує стереотип, згідно з яким найнадійнішими банками є швейцарські. Насправді в цій країні чимало вельми слабких організацій, яким не варто довіряти свої гроші. Однак трьом швейцарським банкам рейтингові агентства Fitch, Moody's і S & P дали дуже високі оцінки. Йдеться про Pictet & Cie, Credit Suisse і Zurcher Kantonalbank. Останній був визнаний самим надійним з усіх швейцарських банков.Лондон не даремно називають діловою столицею світу. Саме там розташовуються головні офіси деяких найбільш надійних банків. Зокрема, йдеться про HSBC, найбільшою за капіталізацією компанією 2011 року за рейтингом Forbes. Цікаво, що цей банк був заснований в Гонконзі, але згодом його керівництво викупило англійський банк, і головний офіс переїхав в Лондон. HSBC має представництва в 85 країнах світу і активно виробляє всі види банківської діяльності вже багато десятків років. Крім HSBC в Лондоні є офіси та інших найбільш надійних банків, наприклад, BNP Paribas.Банкі, яким можна довіряти, є і в США. Йдеться про JP Morgan Chase, однієї з найстаріших і впливових фінансових організацій у світі, Bank of America з його представництвами в 120 країнах і т.п. Окремо варто згадати про компанію Citibank. Це один з найбільших і найбільш надійних і стабільних банків світу, який входить у фінансову корпорацію Citigroup. Citibank був заснований ще в XIX столітті і за довгі десятиліття довів свою надійність клієнтам. На даний момент цей банк працює більш ніж в 100 країнах, вибираючи держави з найрозвиненішою економікой.Несколько надійних банків розташоване в Японії. Це Mitsubishi Tokyo Financial Group, Mizuho Financial Group і пр. Також варто згадати про великих і надійних європейських банках. Іспанський Banco Santander не тільки пережив економічну кризу, а й зміг зміцнити свої позиції. Голландський Bank Nederlandse Gemeenten в 2011 році зайняв третє місце серед найбільш надійних банків світу за результатами оцінок найбільших рейтингових агентств, а німецький державний банк KfW вийшов на перше місце.
До 2012 року найвищою в світі вважалася телевежа, розташована адміністративному центрі китайської провінції Гуандун, місті Гуанчжоу. Однак в 2012 році було закінчено будівництво нової телевежі в Токіо, яка виявилася на двадцять чотири метри вище башти з Гуанчжоу.
Споруда телевежі в Гуанчжоу, що була до зведення нової вежі в Токіо найвищої в світі, була приурочена до Азіатським Ігор, що проходили в 2010 році. Серед проектів, представлених на конкурс, було, зокрема, будова, поверхня якого за задумом авторів покривали панелі сонячних батарей, які мали забезпечити вежу електроенергією. Переможцями конкурсу виявилися голландські архітектори, за чиїм проектом в Гуанчжоу з'явилося ажурне будову висотою шістсот десять метрів. Якщо придивитися до фотографій цієї вежі, можна помітити, що її напівпрозора несуча оболонка нагадує конструкцію знаменитої Шуховской вежі. Це не є випадковим збігом, оскільки при створенні конструкції цієї оболонки, зібраної з металевих труб, були використані розробки російського інженера і архітектора В.Г. Шухова, що поєднують міцність і легкость.Внутрі вежі крім обладнання для трансляції теле- і радіосигналів розташовані торговий центр, оглядовий майданчик, підземна парковка, кінотеатр і ігровий зал. У будівлі є шість ліфтів, завдяки прозорим дверям яких відвідувачі можуть милуватися конструкцією оболонки вежі під час підйому. З висоти сто вісімдесят метрів починається гвинтові сходи, ведуча навколо вежі. На рівні чотирьохсот тридцяти метрів розташовується оглядовий майданчик, а тридцятьма метрами вище знаходиться своєрідне колесо огляду, закриті кабінки якого рухаються по периметру верхньої частини зданія.В 2012 році в Токіо було закінчено будівництво вежі, яка обігнала по висоті телевежу з Гуанчжоу. Будівля заввишки шістсот тридцять чотири метри отримало назву «Небесне дерево Токіо». Будівництво цієї споруди, що став новою визначною пам'яткою міста, було викликано необхідністю: стару токийскую телевежу, зведену ще 1958 року, заступили хмарочоси, що почало позначатися не кращим чином на роботі встановленого на ній трансляційного обладнання. У 2008 році почалося зведення нової вежі з бетонним сердечником і оболонкою зі сталі та скла. Як відомо, місто Токіо розташований в районі з досить високою сейсмічною активністю. При будівництві «Небесного дерева» використана система амортизації, частково запозичена у стародавніх майстрів, що зводили пагоди. Передбачається, що перевірена століттями технологія убереже нову пам'ятку Токіо від землетрясеній.Основаніе вежі розташовано там, де зливаються води двох річок і в плані являє собою правильний трикутник. Виростають із підстави опори порівнюють за формою з вигнутими самурайськими мечами. У вежі передбачено два оглядових майданчики, одна з яких знаходиться на висоті трьохсот п'ятдесяти метрів, а друга розташована на сто метрів вище. Крім устаткування, що транслює цифровий телесигнал, в будівлі є магазини, океанаріум і театр.