Як в графіті вставити фото.

Соціальні мережі надійно зарекомендували себе як засіб для спілкування та обміну інформацією. На сьогоднішній день на «ВКонтакте» можна відіслати і текстове повідомлення, і музику, і фільм, і фотографію. Донедавна ці можливості було обмежені.
Інструкція
1
Кілька років тому, ви мали можливість надіслати другу тільки повідомлення, що містить текст. На стінку ви могли відправити графіті - малюнок, створений самостійно у додатку. Звичайно, це було незручно, враховуючи той факт, що найчастіше хотілося поділитися зображеннями і фотографіями. Тоді були придумані програми, які дозволяли завантажувати зображення в додаток «графіті».
2
«ВКонтакте» розвивається досить інтенсивно. Відповідно змінюється і програмна складова сайту. Програми, які нормально функціонували рік тому, з найбільшою ймовірністю не працюватимуть взагалі. До того ж для того, щоб зараз поділитися фотографіями, зовсім не обов'язково використовувати графіті. В силу цієї причини подібне програмне забезпечення не випускається і не викладається для скачування в інтернеті.
3
В рамках одного повідомлення ви можете відправити своєму другу і текст, і музику і фото. Для це потрібно натиснути на поле «Надіслати повідомлення». Якщо є необхідність, наберіть текст. Потім наведіть курсором на посилання «Прикріпити». З'явиться список допустимих дій. Виберіть серед них «Фотографію». Якщо потрібне зображення знаходиться у вашому альбомі, ви зможете вибрати його із списку контенту вашого акаунта. Якщо ви хочете вказати фотографію з вашого комп'ютера, натисніть кнопку «Огляд». Після виберіть потрібну папку і файл на вашому жорсткому диску або змінному носії. Натисніть «Відправити», щоб розмістити повідомлення на стіні одного.
4
Подібним чином ви можете відсилати фотографії на стіни спільнот, а також прикріплювати до особистих повідомлень. В межах одного повідомлення ви можете відправити кілька фотографій, якщо це вам необхідно. Пам'ятайте, що якщо користувач обмежив можливості коментування стіни, ви не зможете відправити йому ніяке повідомлення. Обійти налаштування приватності неможливо.