Як не захворіти в новорічні свята.

Новорічні свята - час приємних клопотів і підготовки до зустрічі з рідними і знайомими. Але застуда як на зло починається в самий невідповідний момент і порушує всі плани. Щоб цього уникнути, потрібно підвищити захисні сили організму і відновити імунітет.
Інструкція
1
Починайте вітамінотерапію ще напередодні зими, бажано ранньою осінню. Приймайте комплексні препарати, до складу яких входять і мінеральні добавки. Про можливі протипоказання проконсультуйтеся з терапевтом або уточніть в анотації. Якщо ви прекрасно переносите всі речовини і у вас немає алергії на що-небудь, сміливо приступайте до оздоровлення та зміцненню організму.
2
Нормалізуйте мікрофлору кишечника, адже від цього залежить імунну відповідь. Їжте якомога більше кисломолочних продуктів або приймайте препарати, що містять лактобактерії. Так ви не тільки поліпшите роботу кишечника, а й будете набагато рідше застудитися.
3
не намагатися різко схуднути перед новорічними святами - організм ослабне і ви почнете хворіти в самий невідповідний момент. Краще дотримуйтеся легкої дієти, починаючи за кілька місяців до урочистого дня. Виключіть жирні продукти, збагатите раціон фруктами і овочами, їжте побільше круп'яних виробів, адже вони багаті клітковиною, яка посилює роботу кишечника, а відповідно і обмін речовин.
4
Не виходьте на вулицю або на балкон, не надівши на себе теплі речі. Також не відкривайте вікна під час готування гарячих страв. Звичайно, в приміщенні може бути душно і спекотно, але будь протяг може спровокувати застуду і нездужання.
5
Під час свят намагайтеся не переїдати або приймайте травні препарати - «Мезим», «Фестал» або «Панкреатин». Коли організм не справляється з поглиненої їжею, він стає більш вразливим перед мікробами і вірусами.
6
Якщо ви відчули легке нездужання, прийміть вітамін С, настойку ехінацеї або препарат, який допомагає при застуді та грипі. Випийте пару чашок гарячого чаю з малиною. Можливо, це допоможе вам не розболітися в самий розпал гулянь.