Як скласти календар городника.

Незважаючи на те що календарі городніх робіт продаються в магазинах і публікуються в інтернеті, не можна не відзначити, що інформація в них часто суперечлива. Щоб бути впевненим у точності календаря, дізнатися всі сприятливі і несприятливі терміни для агротехнічних робіт, спробуйте скласти календар городника самостійно.
Вам знадобиться
  • - календар із зазначенням стану і положення Місяця.
Інструкція
1
Для складання календаря постарайтеся правильно визначити стан Місяця. Подивіться, якщо серп можна подумки домалювати до букви «Р», то Місяць зростаюча. Якщо ж ви бачите, що серп схожий на букву «С», то сміливо робіть висновок про убування Місяця. Її не видно - значить, сьогодні молодик, це перший день росту Місяця. Заздалегідь дізнатися всі особливості місячного циклу можна за звичайним календарем (наприклад, відривний).
2
При зростанні Місяця поживні речовини йдуть в основному на розвиток надземної частини рослини, тому намагайтеся давати рослинам позакореневе (листову) підгодівлю. При спадною Місяці зверніть увагу на прискорений розвиток кореневої системи.
3
За день до повного молодика або після доби після його початку заплануйте прибирання загиблих рослин, палих листя, інші господарські роботи. Ні в якому разі не можна в ці дні проводити посадкові роботи.
4
У період росту Місяця енергія йде вгору по стеблу рослини, будьте уважні до рослин в цей період. Під час убування Місяця ефективно йде корнеобразование, у рослин йдуть великі енерговитрати. Не упускайте цей момент - активно проводите поливи, використовуйте стимулятори коренеутворення.
5
Щоб скласти план посадок і робіт на кожен день, визначте положення Місяця в певному знаку Зодіаку. У кожному сузір'ї вона проводить по два дні, і від цього залежить дуже багато: здатність рослин до загоєнню ран, родючість та т.д.
6
Якщо Місяць знаходиться в знаку Терезів - заплануйте посадку і пересадку рослин. У знаку Діви найкраще проводити обробку проти бур'янів і шкідників.
7
Добре розвиватимуться рослини, посаджені під час впливу родючих знаків Зодіаку: Тельця, Скорпіона, Риб і Рака. В крайньому випадку, саджайте, коли Місяць буде розташовуватися в Терезах або Козерозі, вони також дадуть хороший урожай.
8
Ні в якому разі не проводите посадку і посів в день, коли Місяць розташований у Водолії. Це найбільш несприятливий знак для рослин, проводите в цей день прополку, розпушування, пасинкування, боріться з шкідниками і бур'янами.
9
Звертайте увагу на час, вказаний поруч зі знаком Зодіаку, це час, коли Місяць вступає в це сузір'я. Вкажіть у своєму календарі, з якого моменту можна починати запланований захід.