Як вибрати масло для вій.

Декоративна косметика, навіть високоякісна, може завдавати шкоди віям. На їхньому стані позначаються також особливості харчування, способу життя та інші фактори. Більш того, деякі пані не можуть похвалитися пишними довгими віями просто бо не були наділені такою гідністю від природи. Але становище можна виправити: для поліпшення росту вій рекомендується використовувати особливі масла.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що на натуральні масла може бути алергія, тому вибирати їх потрібно особливо ретельно. Якщо ви знаєте про індивідуальну непереносимість деяких засобів, виключіть їх зі списку. Але в будь-якому випадку спочатку рекомендується купити зовсім трохи олії і нанести його на внутрішню сторону згину ліктя для перевірки на алергічну реакцію.
2
Визначте основний недолік своїх вій, який необхідно усунути. Це може бути занадто маленька довжина або густота, надмірне випадання вій, ламкість, повільне зростання та ін. Визначивши основні проблеми, ви зможете вибрати найкращий засіб для їх вирішення. При бажанні ви можете змішувати кілька масел, щоб домогтися максимального ефекту, але не забувайте уточнити, чи сумісні вони.
3
Оберіть касторове масло, якщо потрібно зробити вії густішими. Використовуйте його не більше 4 разів на тиждень, наносячи трохи олії спеціальною щіточкою і залишаючи на 50-60 хвилин. Змивайте масло дуже обережно, щоб воно не потрапило в очі.
4
Якщо вашим віям потрібно додаткове харчування і зміцнення, використовуйте обліпихову, оливкова або мигдальне масло. Ці кошти прискорюють ріст вій, живлять їх, роблять більш густими, м'якими і пухнастими. Персикове і реп'яхову масла допоможуть вам впоратися із зайвою ламкістю і випаданням вій, зміцнять їх і зроблять більш довгими.
5
Перевіряйте термін придатності масла перед тим як купити його. Якщо в магазині або аптеці вам запропонували кілька різних масел з вичерпаним терміном придатності, краще відвідайте інший магазин. В іншому випадку великий ризик того, що ви придбаєте неякісний товар.
6
Купуючи ефірні масла, пам'ятайте про те, що вони не продаються в пластикових тарах і коштують досить дорого. Звертайте увагу тільки на олії в скляних затемнених маленьких пляшечках, притому бажано купувати їх у перевірених продавців.