Як закачати відео онлайн на Youtube.

Інтернет надає чудові можливості для обміну самої різної інформацією, в тому числі фільмами і відеокліпами. Для того щоб ваші друзі могли подивитися кліп, який здається вам цікавим, зовсім не обов'язково його записувати на диск або пересилати електронною поштою. Можна скористатися одним із сервісів, що дозволяють закачувати відео. Найпопулярнішим з них залишається Youtube.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в Інтернет;
  • - реєстрація на Google;
  • - відеофайл, який ви хочете закачати.
Інструкція
1
Вийдіть на головну сторінку Youtube. Крім даних про останні відеороликах, ви там знайдете клавіші, що пропонують вам увійти або створити акаунт. Оскільки ви там ще не реєструвалися, натисніть другу. Реєстрація досить звичайна, тільки вам буде запропоновано вибрати ім'я користувача Gооgle. Якщо ви вже зареєстровані на цьому сервісі, просто введіть свій нік. Пізніше вам запропонують вибрати юзернейм на Youtube Перевірте, чи вірно ви заповнили поля, в першу чергу адресу електронної пошти. Для активації облікового запису вам необхідно буде пройти за посиланням, отриманої в листі.
2
Закачувати відео на Youtube в принципі можна через будь-який сучасний браузер. Старі версії використовувати не варто. Сервіс може видати вам табличку, що браузер не підтримується. Переважно інших Chrome і Firefox 4, які дають можливість закачувати великі файли. Крім того, ці браузери підтримують докачку.
3
Оберіть відеоролик. Він може бути як на комп'ютері, так і на знімному носії. Закачувати зручніше зі свого комп'ютера, тому краще всього вибрати для ролика розділ на диску і перенести. Не забудьте, що ролик не повинен порушувати нічиїх авторських прав. Крім того, в ньому не повинно бути інформації, що порушує російське законодавство та міжнародні правові норми. Акаунти користувачів, часто порушують права авторів, виконавців або інших осіб, якось пов'язаних з роликом, видаляють досить часто.
4
На сторінці Youtube знайдіть опцію «Додати відео». Натисніть клавішу. Перед вами відкриється сторінка, де є напис «Додавання відеофайл», а поруч - кнопка «Додати відеофайл» і стандартне віконце, що пропонує знайти файл на комп'ютері.
5
Згадайте, в якій директорії знаходиться ваш файл. Виділіть її та натисніть кнопочку «Відкрити» в нижній частині вікна.
6
У відповідних вікнах на сторінці Youtube напишіть назву вашого ролика і дайте короткий опис. Внесіть ключові слова, за якими інші користувачі зможуть знайти ваше відео через пошуковики. Вам залишається тільки зберегти зміни. Ви можете подивитися ролик в режимі онлайн, а також вставити код в свій блог в соціальних мережах.
Зверніть увагу
Не турбуйтеся, якщо ви забули внести якісь дані. Файл можна буде відредагувати і навіть видалити.