Як назвати малюка.

Вибір імені для новонародженого - справа відповідальна. Від цього багато в чому залежить ставлення оточуючих, особливо якщо батькам не подобаються поширені імена і вони воліли б що-небудь більш рідкісне. Щоб новий людина відчувала себе комфортно в цьому новому для нього світі, дорослі повинні врахувати декілька обставин.
Вам знадобиться
  • - словник імен;
  • - церковний календар;
  • - гороскоп.
Інструкція
1
Прочитайте вголос словник найбільш поширених імен. Випишіть імена, які не викликають ні у вас, ні в інших членів родини негативних асоціацій. Якщо у когось з родичів з якимось ім'ям пов'язані неприємні спогади, це неодмінно позначиться на ставленні його до малюка, навіть якщо сама людина цього не усвідомлює.
2
Вимовте кожне з обраних імен у поєднанні з по батькові. Це важливо і для дівчаток, і для хлопчиків. Викресліть зі свого списку імена, які звучать разом з по батькові комічно або неблагозвучно.
3
Перевірте відповідність кожного з решти у вашому списку імен прізвища. Звичайно, надалі дитина може поміняти прізвище. Для дочки це не обов'язково, хоча і абсолютно природно. Але чи хочете ви, щоб так вчинив і ваш син?
4
Називаючи хлопчика, подумайте про своїх майбутніх онуків. Звичайно, тримаючи на руках немовля, дуже важко повірити, що коли-небудь у нього будуть свої діти. Але постарайтеся, щоб у них було красиве батькові
5
У деяких сім'ях прийнято називати новонародженого на честь кого-небудь з родичів. Підходити до цього необхідно дуже обережно. У одних народів дітям дають імена померлих членів сім'ї, у інших прийнято називати малюків на честь живих дідусів і бабусь. Якщо родич живий, поцікавтеся, чи не буде він проти того, що у нього з'явиться тезка. Люди ставляться до цього по різному, комусь такий крок може і не сподобатися.
6
Якщо ви вірите, що розташування зірок і сузір'їв впливає на долю людини, не забудьте звіритися з гороскопом. У сім'ї віруючих прийнято вибирати для малюка святого-покровителя. Загляньте в церковний календар і подивіться, в день якого святого народився ваша дитина. Якщо святих декілька, виберіть найбільш милозвучне ім'я.
7
Вирішивши назвати дитину іноземним ім'ям, не полінуйтеся заглянути в словник і подивитися, що означає настільки красиво звучить незрозуміле слово. Переказ може дуже сильно вас розчарувати. Може бути, у рідному місті ніхто і не зверне уваги на незвичайне і не зовсім гарне ім'я, але не виключено, що ваш новонароджений коли-небудь відправиться подорожувати і потрапить в країну, де знають переклад його імені. Не створюйте дитині зайвих проблем.
8
Батьки, які мають намір перебратися за кордон, зазвичай називають дитину ім'ям, яке буде добре звучати мовою, прийнятою в цій країні. Це в цілому розумний підхід, адже малюкові доведеться адаптуватися в новому середовищі. Але можна вибрати йому ім'я, яке буде добре звучати і на іноземній мові, і російською. Адже все одно в рідних краях у вас залишаться родичі та друзі, які повинні вміти правильно вимовити ім'я вашої дитини. .
Деякі люди не замислюються над тим, як висока цінність імені людини. Воно є своєрідним ідентифікатором, який надає індивідуальність.
Ім'я накладає особливий відбиток на долю і характер, до того ж воно здатне впливати на стан здоров'я людини. Сукупність наведених факторів свідчить про те, що перед тим, як дати дитині ім'я, слід ретельно обміркувати власний вибір.

Коли слід визначитися з ім'ям для малюка

Вкрай відповідальні батьки починають вибирати ім'я ще під час вагітності, інші визначаються з вибором лише після народження малюка. У Росії надається цілий місяць, щоб зареєструвати новонародженого в РАГСі. Нерідко величезний вплив має старше покоління, при цьому найчастіше виникають палкі суперечки і багатоденні дебати.Іздавна дітей називали по святцях, тобто дитина отримувала ім'я того святого, в чий день він був народжений або хрещений. З прийняттям християнства в древню Русь прийшли латинські і грецькі імена.

Основні принципи вибору імені

В даний час існує декілька підходів до вибору імені новонародженому. Трапляється, що дитина отримує ім'я на честь кого-небудь з родичів або відомих особистостей. Етимологія також допомагає в даному процесі. Зараз досить поширені електронні та паперові видання на основі цього розділу лінгвістики. Подібні словники містять характеристику імені, його сполучуваність з різними по батькові. Багато батьків свідомо шукають ім'я, яке привнесе в характер дитини певні позитивні якості, приміром, наполегливість у досягненні мети, працьовитість добре ставлення до оточуючих людям.Прі наявності часу можна спробувати звернутися до астролога і нумерологу. Фахівці зроблять детальний аналіз обраних імен та простежать його зв'язок з датою народження. Природно, що офіційна наука досить скептично ставиться до подібних галузях, але батьків, націлених на результат, це не останавлівает.Помімо усього іншого, існує мода на імена. Приміром, у 80-90-х роки були популярні досить прості імена: Світлана, Наталія, Ольга, Іван, Максим. Зараз досить складно зустріти малюків з такими іменами. У молодших групах дитячих садків в даний час багато Глєбов, Даш, Кирилов, Семенов.Не рекомендується при виборі імені бути занадто оригінальними. У майбутньому це може зіграти злий жарт із його носітелем.Імя повинно поєднуватися з по батькові та прізвищем. З'єднання імені та по батькові не повинно містити поспіль йдуть приголосні або голосні літери. Якщо батько дитини названий по-старослов'янською, то і малюка слід назвати ім'ям схожого виду. Любителі екзотики цілком можуть назвати дитину унікальним ім'ям, якщо прізвище носить європейський відтінок. В іншому випадку таке поєднання буде виглядати безглуздо.