Як знайти будинки з клеєного бруса.

Будинки з клеєного бруса стають все більш популярними. Їх купують не тільки в якості дачних, а й індивідуальних житлових будов. Це екологічні будівлі, що зводяться з північних порід дерев. Такий матеріал забезпечить цілющу прохолоду в літню спеку і надійно захистить від холоду в морози. Знайти будинки з клеєного бруса ви можете по оголошеннях.
Інструкція
1
Почитайте місцеві газети приватних оголошень з пропозиціями будівельних послуг. Деякі компанії пропонують будинки з клеєного бруса, який вони виробляють самостійно, на власних заводах за допомогою обладнання і з матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам якості. Застосування сучасних технологій, дозволяє отримувати екологічний і довговічний вихідний матеріал, будинок з якого простоїть 50 і більше років. Цей матеріал має саму мінімальну для дерева усадку, яка складає менше 1%, що дозволяє зберегти геометрію споруди в процесі всього терміну експлуатації.
2
Найбільша кількість пропозицій ви зможете знайти в інтернеті. Досить вбити в пошуковому рядку вашого браузера фразу «будинку з клеєного бруса», як на ваш запит будуть представлені тисячі пропозицій. З них ви зможете вибрати проекти, в яких використовується не тільки звичайний клеєний брус, але також його різновиди - D-образний і утеплений клеєний брус. Перший з них - відмінний будівельний матеріал для зведення будинку в споконвічному російською стилі - одна його сторона опукла, і стіни з нього будуть виглядати як з колод. Утеплений клеєний брус має технологічні отвори, заповнені целюлозою, що підвищує його теплозберігаючі якості.
3
Перегляньте всі пропозиції, віддавши переваги тим будівельним компаніям, які мають власне виробництво. На своїх сайтах вони розміщують і типові готові проекти будинків, лазень і господарських будівель, які зводяться з клеєного бруса. Пропозиції найрізноманітніші за вартістю і складності - до 150-180 проектів, вибрати буде з чого.
4
Ви можете замовити і індивідуальний проект, звернувшись в компанію, яку ви оберете в якості підрядника для будівництва вашого будинку. Швидкість зведення будинку буде залежати від розмірів і складності обраного вами проекту, так само, як і вартість самої будівлі. До того ж у цьому випадку ви завжди зможете скоригувати проект під свої потреби і матеріальні можливості.