Як провести вихідні на дачі.

Вихідні на дачі у багатьох асоціюються з працею - посадкою овочів, прополюванням грядок, прибиранням території. Але якщо проявити фантазію, дачний відпочинок на свіжому повітрі може стати найулюбленішим для всіх членів сім'ї, адже він подарує багато радості і нових вражень.
Інструкція
1
Навіть якщо ви твердо мають намір попрацювати, влаштуйте конкурс на саму чисто прополоти грядку або найшвидше підгортання картоплі. Головне, піднести цю городню обов'язок не як повинність, а як цікаве змагання на силу і спритність. А може бути, в цьому році кожен член сім'ї посадить свою персональну грядку з тими овочами, квітами або ягодами, які він хоче, і буде за нею доглядати. Володар самої доглянутої і самої врожайною грядки нехай отримає від вас символічний диплом або приз.
2
Якщо на дачі є пісочниця, і у вас видався вільний від прополки грядок час, побудуйте разом з дітьми замок з піску або кілька цікавих нехитрих фігур. Це розвиває фантазію, дитячу моторику, сприяє зближенню всіх членів сім'ї. Разом придумайте історію замку, хто б у ньому міг жити і в який час. Сфотографуйте ваш твір і поставте фотографію вдома на видному місці.
3
Якщо ви вирішили запросити друзів і родичів на шашлик, влаштуйте дегустацію різних видів цього чудового м'ясної страви. Є багато рецептів замочування м'яса - в кефірі, з оцтом або гірчицею, з додаванням ківі і томатного соку. Запропонуйте друзям кілька варіантів шашлику, так і найбільш вдалий рецепт підберете, і друзів здивуєте.
4
Якщо на дачі є баня, влаштуйте банний день за всіма правилами. Натопити жарко піч, підготуйте свіжі березові або дубові віники і вирушайте паритися. У перервах між заходами в парилку пийте ароматний чай з трав, які, до речі, теж можна виростити на своїй дачній ділянці, - м'яти, меліси, листя вишні або смородини. Зробіть домашні засоби для догляду за шкірою - маски і скраби, і в перервах також наносите їх на шкіру. Ось побачите, пори очистяться, шкіра розгладиться, стане пружною, красивою і м'якою, ви відчуєте себе відпочивши і повними сил. Баня дозволить повністю розслабитися після важких робіт на ділянці, і наступного разу ви повернетеся на дачу із задоволенням.