Як взяти автограф у знаменитості.

Одні люди подобаються вам менше, інші - більше, а до третіх ви відчуваєте особливу симпатію. У число останніх часто входять знаменитості - ті, хто домігся у своїй галузі видатних результатів, прославився і заслужив визнання і народну любов. Будучи прихильником тієї чи іншої знаменитості, вам звичайно хочеться мати від цієї людини щось на пам'ять. Як правило, цим чимось стає автограф, для отримання якого є кілька способів.
Вам знадобиться
  • - маркер або ручка,
  • - блокнот або інший предмет, на якому ви хочете мати автограф.
Інструкція
1
Відвідайте захід, героєм якого є ваш кумир. Якщо це артист, то роздача автографів після концерту вже давно перетворилася на своєрідну частина програми. Чого не можна сказати про спортсменів. Приміром, щоб підійти до футболіста до матчу або після нього, буде необхідно вловити момент. Більшість спортсменів позитивно відреагує на ваше звернення, деякі клуби навіть мають традицію роздачі підписів гравців після матчу. Також не складе труднощів взяти автограф у письменника або художника, прийшовши на презентацію книги або відкриття виставки. Переваги даного способу очевидні: зірка в подібній ситуації психологічно готова до вашої прохання, адже знаходиться в центрі уваги. Найчастіше вам і не доведеться нічого говорити, досить дочекатися своєї черги за заповітною підписом. Цілеспрямований підхід до справи дозволяє обміркувати, де б ви хотіли, щоб цей підпис красувалася.
2
Ще один варіант, який отримує останнім часом все більшу популярність і відрізняється вищепереліченими плюсами - автограф-сесія. Дізнайтеся про час і місце організованою роздачі автографів людиною, шанувальником таланту якого є, і просто прийдіть - вас там будуть чекати.
3
Чи не губіться і не соромтеся підійти, якщо ваша зустріч зі знаменитістю - випадковість. І в той же час пам'ятайте, що в магазині чи на прогулянці вас, навпаки, не чекають, тому діяти необхідно оперативно, тобто швидко зорієнтуватися, чим і на чому поставити підпис і як звернутися до відомого людині. Краще заздалегідь приготувати для даної ситуації не дуже довгий і по можливості не банальний комплімент і перейти до своєї прохання, сказавши, наприклад, що вам подвійно приємно буде мати автограф, отриманий при таких незвичайних обставинах.
4
Збільште свої шанси на зустріч із зіркою, прогулюючись або чекаючи в районі того місця, де вона приблизно з'явиться. Це може бути готель, тренувальна база, салон краси і т.д. Якщо пощастить, не забувайте про оперативність і керуйтеся, звертаючись з проханням про автограф, правилами культури спілкування і не будьте занадто нав'язливі. Навіть якщо вам відмовлять, буде чим тішитися: ви старалися і все зробили правильно, і невдача, отже, продиктована зовнішніми, не залежними від вас причинами. Втім, частіше прохання про автограф сприймається прихильно і навіть зірки, прохолодно ставляться до фанатам і пресі, рідко відмовляють, розуміючи, що від цього в кінцевому рахунку залежить їхня популярність.
Отримати в подарунок від свого кумира фотографію з дарчим написом - мрія тих, хто є шанувальником діяльності публічної людини. Актори, співаки, режисери - про пару слів і автографі від них мріють багато. Але лише небагатьом вдається отримати бажане. І справа лише в недостатньому завзятості, адже взяти автограф у свого кумира досить просто.
Вам знадобиться
  • - блокнот,
  • - ручка або фломастер,
  • - конверт.
Інструкція
1
Дізнайтеся про найближче концерті або публічному появі свого улюбленого артиста. Дочекайтеся його в призначеному місці і не бійтеся підійти з проханням розписатися. Напевно ви бачили фотографії щасливих фанатів в обнімку зі своїм предметом обожнювання. Це якраз ті люди, які змогли побороти свою скромність і страх і підійшли з подібним проханням. Найчастіше публічні люди розуміють бажання своїх шанувальників і не відмовляють у бажанні сфотографуватися або отримати автограф.
2
Сходіть на автограф-сесію. Останнім часом ця традиція набирає обертів. Багато відомих людей виділяють у своєму щільному графіку пару годин, щоб поспілкуватися з фанатами і роздати автографи. Головне, не забудьте взяти з собою блокнот і ручку. Дуже прикро буде потрапити на такий захід, але так і не отримати розпис від кумира.
3
Якщо ви живете не в тому ж місті, що і ваш кумир, не зневіряйтеся. І в такому випадку ви маєте всі шанси дістати бажаний автограф. У першу чергу поцікавтеся, чи є у вашому населеному пункті фан-клуб вашого улюбленого артиста. Можливо, що офіційного фан-клубу поки немає. При такому розкладі ви маєте всі шанси стати організатором клубу шанувальників. Це дасть вам можливість контактувати з офіційним фан-клубом і організовувати зустріч з кумиром, коли він приїжджає у ваше місто.
4
Зверніться в фан-клуб у вашому місті, якщо такий все ж існує. Ви зможете стати членом клубу, а це дасть певні привілеї. Ви будете брати участь в організації зустрічей фанатів у вашому місті, зможете обмінюватися фотографіями кумира і просто знайдете однодумців. Крім того, ваш фан-клуб зможе допомогти дістати автограф, звернувшись в офіційний клуб.
5
Напишіть листа в головний клуб шанувальників вашого улюбленого артиста, якщо попередні способи вам не підходять з яких-небудь причин. Не варто плекати ілюзій, що ваш лист обов'язково дійде до самого артиста. Зрозумійте його, якщо він стане читати всі листи, які йому приходять, то на творчість просто не залишиться ні часу, ні сил. Але ось офіційний фан-клуб обов'язково прочитає ваш лист, і можете бути впевнені, що вам надішлють автограф артиста поштою. Головне - не опускайте руки. Навіть якщо ви живете в декількох тисячах кілометрів від свого кумира, у вас є всі шанси отримати його автограф.