Як налаштовувати принтери HP Deskjet.

Сучасні багатофункціональні пристрої та принтери можуть відрізнятися за цілою низкою технічних характеристик. При роботі з принтерами Helwett Packard серії Deskjet слід враховувати той факт, що дані пристрої можуть працювати без фізичного підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
Для початку виберіть тип підключення і скачайте програмне забезпечення, якщо у вас немає відповідного диска. Виконати завантаження програми ви можете з офіційного сайту компанії HP. Встановіть програмне забезпечення. Для цього запустіть файл-додаток, який ви завантажили з сайту.
2
Після завершення цієї процедури виконайте перезавантаження комп'ютера або ноутбука. Під час установки програми принтер краще підключити до ПК за допомогою USB-кабелю. Якщо ви хочете постійно використовувати мережу Wi-Fi для з'єднання з друкованим пристроєм, даний крок можете пропустити.
3
Далі існує два варіанти з'єднання принтера з ноутбуком. Якщо ви використовуєте маршрутизатор для підключення до інтернету, з'єднайте принтер з цим пристроєм. Це можна зробити з використанням функції WPS або вибравши прямий режим підключення. У другому випадку вам доведеться відкрити веб-інтерфейс друкованого пристрою, з'єднавши з ним комп'ютер через USB-кабель.
4
Після з'єднання друкованого пристрою з роутером або установки прямого підключення принтер-ноутбук, запустіть додаток, завантажене з офіційного сайту. Зачекайте, поки програма визначить нове обладнання. Дотримуйтесь рекомендацій покрокової інструкції по установці пристрою.
5
Переконайтеся, що в меню «Центр рішень HP» з'явиться повідомлення про готовність принтера до використання. Зверніть увагу на той факт, що дане повідомлення має ставитися саме до бездротової мережі, а не до USB-інтерфейсу. Тепер виконайте перезавантаження ноутбука і принтера. Якщо після цього обладнання відключилося від роутера, знову підключіть принтер і встановіть для нього статичний IP-адресу. Використовуйте адресу з діапазону дозволених значень, щоб уникнути проблем з підключенням до маршрутизатора.