Як зробити з балкона літню веранду. Як зробити карсівая балькона.

Багато городян розглядають балкон як місце для зберігання непотрібних речей. Між тим, ці додаткові квадратні метри можна використовувати куди більш ефективно. Наприклад, зробити на балконі веранду для літнього відпочинку. Підійде будь-який, навіть дуже маленький балкон. Облаштувати його може навіть людина з дуже скромними доходами.
Вам знадобиться
  • - балкон;
  • - матеріали для скління і обробки;
  • - лінолеум або ковролін;
  • - складні меблі;
  • - ящики для квітів;
  • - шпагат або міцні нитки;
  • - насіння квітів.
Інструкція
1
Наведіть на балконі порядок. Немає сенсу зберігати там непотрібні речі. Якщо ви рік не користуєтеся старим велосипедом або зламаним чайником, то зможете обійтися без них і надалі. Викинувши мотлох, ви побачите, що місця на балконі не так уже й мало.
2
Найдоступніший варіант літньої веранди - з затіненням з витких рослин. Прикріпіть на перила довгі ящики. Їх можна попередньо пофарбувати, щоб добре виглядали і з квартири, і з вулиці. Постарайтеся влаштувати їх так, щоб квіти можна було поливати без заподіяння неприємностей для сусідів знизу. Постарайтеся поливати свої рослини так, щоб вода не потрапляла на чужій балкон.
3
Натягніть між ящиком і перекриттям балкона нитки чи шпагат. Найзручніше увіткнути в землю кілочки, до яких і прив'язати нитки. Але можна обійтися і цвяхами, вбитими в край ящика на рівних відстанях один від одного. Правда, у другому випадку вам доведеться оповити стебла, коли вони стануть досить довгими, навколо ниток. Посійте квіти.
4
Поки рослини не зійшли, займіться іншим. Бетонну підлогу не зовсім підходить для літньої веранди, тому настелите покриття. Підійде лінолеум або ковролін. Плитку або шматок рулонного лінолеуму можна приклеїти або просто розстелити. Можна зробити і дерев'яна підлога, але це зажадає трохи більше часу.
5
Оформіть стіни своєї веранди. Балкон можна обробити вагонкою або панелями ПХВ. Для незаскленому балкона останній варіант зручніше. Панелі легко закріплюються, їх зручному мити, капризи погоди не завдають їм особливої шкоди. Крім того, їх можна підібрати за кольором.
6
Підберіть меблі. Для маленького балкона підійде складні крісла або табуретки, а також невеликий складаний столик. Можна поставити і маленькі дерев'яні лавочки.
7
До оформлення великого балкона під літню веранду можна підійти більш грунтовно. Правда, це зажадає і великих витрат, але результат виправдає ваші зусилля. Насамперед утеплите і склити балкон. Частина робіт можна зробити самостійно, а от скління краще замовити фірмі, що має ліцензію на відповідний вид діяльності. Не забудьте уточнити, що збираєтеся утеплювати балкон, тоді майстри підберуть відповідні за розміром пакети.
8
ecли ви припускаєте використовувати балкон тільки влітку, утеплювати його не обов'язково. Однак це можна зробити, і в такому разі у вас буде не тільки веранда, а й додаткове приміщення взимку. Спосіб утеплення залежить від конструкції балкона. У старих будинках зазвичай є парапет, в нових - металева решітка з асбоцементним листом. Її доведеться замінити стінкою. Як матеріал найбільше підійдуть піноблоки, оскільки вони легше, а по міцності не поступаються цеглі.
9
Закрийте щілини. Використовуйте для цього шматочки пінопласту. Виконайте обрешітку, зміцните на ній пінопласт. Можна використовувати й інші матеріали - ватяні мати, наприклад. Необхідно буде обшити і зовнішню частину стіни.
10
Вирівняти підлогу. Найкраще залити западини і щілини, якщо такі є, піскоцементної сумішшю. Може вийти і так, що підлога знаходиться дуже низько, і ви б хотіли його підняти. Зробіть прокладку з двох шарів керамзиту, зверху виконайте гідроізоляцію і накрийте все це листами пінопласту. Пінопласт розташовуйте в шаховому порядку. З таких же листів зробіть теплоізоляцію стін. Щілини заповніть монтажною піною. Завершіть оформлення статі, настеливши лінолеум або дошки.
11
обробити стіни. Для утепленого і заскленого балкона підійдуть не тільки кольорові пластикові панелі або класична вагонка, а й самі звичайні шпалери або самоклеюча плівка. Можна вибрати шпалери з малюнком, що імітує дерево або камінь. Переважно миються матеріали.
12
Вам залишилося тільки вибрати меблі. Це залежить в першу чергу від розмірів балкона. Можна поставити складаний шезлонг, крісло і столик. Дуже добре, якщо поміститься кілька крісел. Але в будь-якому випадку меблі повинна легко забиратися. Завершать оформлення рослини. Їх можна підвісити на стіни або поставити на спеціальну підставку. .