Як уберегтися від перших зморшок.

Зморщечки можуть з'являтися в зовсім молодому віці. Причин такого явища безліч, але найчастіше вони стосуються здоров'я і способу життя. Важливу роль грає і щоденний догляд за обличчям. При бажанні можна відсунути той день, коли на обличчі з'являться перші сліди старіння шкіри.
Інструкція
1
Ведіть активний і здоровий спосіб життя - це найголовніше, що потрібно для підтримки краси. Спіть не менше 7 годин на добу, адже сліди втоми плавно переходять в перші зморшки. Уникайте стресів і перенапруги. Приймайте седативні препарати, якщо у вас поганий сон.
2
Виключіть з раціону шкідливі продукти, які містять велику кількість канцерогенів і харчових добавок. Вони отруюють організм, що веде до передчасного старіння шкіри, та й на здоров'я це робить негативний вплив. Алкогольні напої та нікотин по можливості не вживайте.
3
Приймайте вітамінні та антиоксидантні комплекси. Так як у цих коштів є протипоказання, попередньо проконсультуйтеся з лікарем. Підтримуйте мікрофлору кишечника, адже від цього залежить нормальне очищення організму.
4
Доглядайте за обличчям. Придбайте косметичні засоби, які розроблені саме для вашого типу шкіри. У продажу можна зустрінете креми, які розраховані на певний вік. Виробляються вони з урахуванням потреб і містять максимум поживних і зволожуючих речовин, які допомагають уникнути появи зморшок.
5
Чи не умивайте звичайним милом. Антибактеріальні гелі також пересушують шкіру, що веде до зморщечкам, тому використовуйте зволожуючі або живильні пінки, які можна зустріти в магазинах. Косметику знімайте спеціальною рідиною для демакіяжу, особливо це стосується водостійкою туші. Періодично очищайте шкіру пілінгом, а потім наносите живильні маски. Бажано, щоб у засобах був присутній колаген.
6
Щодня випивайте не менше 3-х літрів рідини - вона насичує клітини організму і допомагає продовжити молодість шкіри. Особливо хороший ефект надає зелений чай в необмежених кількостях. Дотримуючись цих правил, ви зробите ваше обличчя молодим і красивим, а про зморшки можете не замислюватися довгі роки.