Як знайти друзів в дитячому таборі.

Дитячий табір - чудова нагода не тільки подарувати дитині кілька тижнів свободи, а й допомогти завести нових друзів. Для того щоб ваш малюк не залишився осторонь від розваг, дайте йому кілька порад про те, як знайти нових приятелів.
Інструкція
1
Навчіть дитину бути відкритим до нових знайомств. Для того щоб завести нових друзів, ваш син або дочка повинні бути до цього готові. Налаштуйте їх на зустріч з цікавими ровесниками, навчіть говорити про себе і цікавитися іншими людьми.
2
Допоможіть йому стати товариським. В таборі навряд чи знайдеться час на читання книжки або портативну приставку. Тому підготуйте дитину до того, що в ці кілька тижнів у нього буде багато контактів з іншими хлопцями, які хочуть дізнатися його трохи краще, на що їм потрібно відповідати взаємністю. Навчіть не закриватися від спілкування, а, навпаки, йти назустріч.
3
Підкажіть про важливість заходів, які у таборі. Їх відвідування, звичайно, не строго обов'язково, але саме на них трапляються найприємніші знайомства. Там ваш малюк зможе знайти друзів не лише зі свого загону, а й з інших груп. Загальнотабірні зборів дають можливість дізнатися десятки нових людей, в наступні дні вітатися і перекидатися з ними кількома фразами в їдальні, а до кінця зміни сміливо обмінюватися номерами телефонів та адресами в інтернеті.
4
Позначте своє ставлення до конфліктів всередині загону і за його межами. Для пошуку друзів необхідно вміти триматися в стороні від розбіжностей, а всі виникаючі проблеми вирішувати мирним шляхом. В іншому випадку дитина зарекомендуєте склочним, і його повернення додому буде нерадісним через неприємні вражень від оточуючих його в таборі дітей, що не йдуть з ним на контакт.
Зверніть увагу
Подбайте про те, щоб ваша дитина не йшов на жертви заради спілкування з якими-небудь із груп, що утворилися в таборі. Адже іноді бажання зарахувати себе до «крутий» банді може обернутися тим, що він почне прикидатися і не зможе знайти спільну мову з схожими на нього хлопцями.
Корисна порада
Дайте дитині пораду про те, як можна продовжити знайомство з іншими дітьми після завершення зміни в таборі. Кілька заготовлених фраз для того, щоб взяти електронну пошту або номер телефону, допоможуть йому не загубитися в потрібний момент.