Як перенести сайт на новий хостинг.

Існує цілий ряд причин, по яких веб-майстер готовий змінити хостинг, незважаючи на кількість адмініструються сайтів. Це більш вигідні умови, абузоустойчівий сервер, швидка технічна підтримка і т.д. Перенесення сайтів займає значну частину часу, тому до даного питання потрібно поставитися вкрай серйозно.
Вам знадобиться
  • - акаунти на хостингах;
  • - ftp-менеджер.
Інструкція
1
Звичайно, якщо є можливість, рекомендується скористатися послугами технічної підтримки: вони допоможуть вам перенести сайти абсолютно безкоштовно, правда, доведеться почекати деякий час. На жаль, не кожен хостинг-провайдер може похвалитися такими послугами.
2
Домен стерпного сайту потрібно додати у ваш аккаунт на новому хостингу. Для цього перейдіть в веб-панель і в розділі «Домени» виберіть опцію «Додати» або «Прив'язати» (для кожного хостингу назви можуть бути різні). Потім потрібно змінити або ввести назви dns-серверів, зазвичай вони мають такий вигляд: ns1.site.ru, ns2.site.ru і т.д.
3
Кеш dns-адрес будуть змінюватися кілька годин. Щоб не витрачати час даремно, підготуйте архів файлів вашого сайту, а також базу даних. У деяких хостерів є спеціальні інструменти, наприклад, вбудований в панель управління ftp-клієнт. Дана опція дозволить скопіювати потрібні файли в кілька разів швидше, ніж локальний клієнт, завантажений з інтернету.
4
Для копіювання можна використовувати будь ftp-клієнт, в настройках якого потрібно вказати логін, пароль і IP-адресу з'єднання. Після підключення виберіть каталог, в якому знаходиться ваш сайт, і скопіюйте весь його вміст на жорсткий диск. Рекомендується для кожного сайту на вінчестері створювати однойменний каталог.
5
Тепер потрібно скопіювати базу даних MySQL на ваш комп'ютер. Для цього в веб-панелі виберіть розділ «Бази даних» і клацніть по пункту PhpMyAdmin. На завантажившись сторінці зверніть увагу на ліву колонку - тут містяться імена всіх баз даних. Виберіть потрібну, клацнувши по ній. У правій частині виберіть вкладку «Експорт» і натисніть на кнопку «ОК».
6
На новому хостингу потрібно створити нову базу даних і провести імпорт файлу з вашого жорсткого диска. Для швидкого вирішення цього питання краще використовувати спеціальний інструмент «Майстер баз даних MySQL». Від вас буде потрібно ввести ім'я створюваної бази даних і пароль, який можна згенерувати випадковим чином. У відкритій базі даних перейдіть до вкладки «Імпорт» і відкрийте файл з жорсткого диска.
7
Залишилося тільки скопіювати файли сайту на новий хостинг. Для цього використовуйте той же ftp-клієнт. Через кілька годин ваш сайт стане доступним і буде відображатися у всіх браузерах.