Як робити фото для ресторану.

Головна гордість ресторану - його кухня. Красиво оформлені страви, вишукані прикраси на коктейлях, сюрпризи від шеф-кухаря вимагають якісної фотографії для реклами смачного місця. Їжа з буклетів або моніторів має проситися до потенційних відвідувачам в рот. Саме тому фотографу або менеджеру закладу важливо знати, як робити фото для ресторану.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - об'єктив для портретної і макрозйомки;
  • - захисний фільтр для скла об'єктива;
  • - маленький штатив;
  • - красиві страви з меню ресторану.
Інструкція
1
Придбайте необхідну для смачної фотосесії техніку. Необов'язково використовувати професійну камеру, відмінне зображення можна отримати і за допомогою цифрової «мильниці» зі знімним об'єктивом. Дійсно може стати в нагоді невеличкий штатив, щоб камера придбала стійкість, і фото для ресторану вийшли чіткими, без розмитості.
2
Щоб зробити фото для ресторану, займіть місце біля вікна або на веранді. Добре освітлена територія позбавить від використання спалаху, яка може створити некрасиві відблиски на їжі або відблиски від глянсової поверхні тарілки або столика. Розташуйте тарілку найбільш привабливою стороною страви до об'єктиву.
3
Коли сонце дає достатню кількість світла, використовуйте коротку витримку (від 1/250 до 1/1000) і невелику діафрагму (1,8 - 2,8). Такі настройки шикуються в ручному режимі фотографування. Вони дозволяють добитися хорошого фокусу на об'єкті і прекрасною глибини різкості.
4
Не завжди є можливість зробити фото для ресторану при денному освітленні або з використанням спалаху. Здається, що ситуація для вдалого зображення складається несприятлива, але це далеко не так. Використовуйте ручний режим для настройки необхідних параметрів. Обов'язково виставте високу чутливість (не менше 1000 при поганому освітленні), яка позначена на камері як значення ISO. Тільки не зловживайте ним, інакше отримаєте на фотографії багато шумів або зерен.
5
При можливості використовувати спалах, зробіть її трохи приглушеної і компенсуйте більш відкритою діафрагмою. Пам'ятайте, що при зйомці вбудованою в камеру спалахом зблизька ви отримаєте або зайві відблиски, або повністю розмите зображення.
6
Для якісного фото для ресторану уважно огляньте «околиці». Забезпечте головного героя кадру від зайвих рук, крихт або плям на скатертині, відбитків пальців на тарілці або келиху. Зарікся фотографувати наполовину з'їдене страва, часто в житті воно виглядає більш апетитно, ніж на наступних фотографіях. Винятком може послужити, наприклад, листковий торт, який необхідно відобразити «зсередини».
7
Встановіть камеру на штатив заздалегідь, т.ч., коли принесуть гаряче блюдо, ви зможете зробити кадр «із запалу з жару». Для складних страв (салат з пастою, каррі та ін.) Використовуйте мінімалістичний однотонний декор: білі тарілки, прості прилади, скатертину. А ось яскрава посуд зробить більш апетитними прості страви.