Як підібрати наручний годинник. підібрати наручні годинники з підсвічуванням.

Наручний годинник вже давно є не тільки функціональним, але і іміджевим аксесуаром. За ним судять про добробут власника, про його успішність і статус. При виборі годинника існує ряд пунктів, на які слід звернути увагу.
Інструкція
1
Насамперед визначитеся з типом механізму годинника. Він може бути механічним, кварцовим або електронним. При виборі іміджевої моделі краще віддати перевагу механічним або кварцовим, якщо ж ви берете практичні години для занять спортом, найбільш простим варіантом будуть електронні. Механічний годинник дорожче, ніж кварцові, і більш схильні відхилень через нерівномірний розкручування пружини. Зрозуміло, в кварцових годинниках теж є свій нюанс - з часом кварц може «старіти», через що годинник почнуть поспішати. Але так як вони більш дешеві, то в цілому є більш вигідною покупкою.
2
Корпус годинника може бути виготовлений з різних матеріалів, від дешевих, таких як пластик, до дорогих - золота і платини. Оптимальним варіантом при виборі іміджевих годин є корпуси з нержавіючої сталі і титанового сплаву. Нержавіюча сталь стійка до механічних пошкоджень, титан ж забезпечує легкість конструкції, що дозволить не навантажувати зайвою вагою руку, на яку надіті годинник. Якщо ж ваш вибір припав на виріб з позолотою, зверніть увагу на товщину шару: з часом він зітреться, тому краще всього вибирати ті години, на які нанесено подвійний шар. Пластик в матеріалі корпусу виправданий лише у випадку, якщо ви берете спортивну модель.
3
Вибір форми строго індивідуальний, але потрібно слідувати простому правилу: годинник повинні гармонійно виглядати на вашому зап'ясті. При тонких руках не варто брати масивний годинник, рівно як і при широких не слід вибирати модель з тонким ремінцем і маленьким циферблатом.
4
Зверніть особливу увагу на циферблат. Стрілки і цифри повинні бути добре помітні при слабкому світлі, за винятком тих випадків, коли ви берете годинник виключно як аксесуар. Оптимальним варіантом при виборі спортивних годин у цьому випадку є наявність підсвічування, що дозволяє бачити час при поганому освітленні.
5
При виборі браслета краще всього віддати перевагу зробленим з нержавіючої сталі або шкіри. Кожен з них має свої плюси і мінуси: нержавіюча сталь збільшує вагу годин, а шкіряний ремінець потребують заміни вже через рік-півтора. Золотий браслет на додаток до золотого корпусу виправданий лише у випадку, якщо ви плануєте зрідка надягати їх по особливо урочистих випадках - маса годин буде занадто велика для комфортного постійного носіння. Якщо ж ви вибираєте годинник для спорту, зупиніть свій вибір на якісному каучуку.
6
Більшість годин володіють додатковими функціями. При покупці варто вибирати тільки ті, які вам дійсно потрібні. Класичні та іміджеві годинники можуть бути обладнані підсвічуванням, календарем, індикатором запасу ходу, тахометром, місячним календарем і багатьма іншими функціями, кожна з яких збільшить вартість моделі. Спортивні можуть мати датчик ЧСС, тиску, а також бути обладнані GPS-навігатором.
7
Окремо варто відзначити такі параметри, як водонепроникність і ударостійкість. Якщо ви не купуєте модель, яка гарантовано буде проходити випробування на них, зупиніть вибір на тій, яка володіє стандартними характеристиками. Зрозуміло, при виборі годинника для активного спорту необхідно звернути на ці параметри особливу увагу.