Як знайти продавця.

Якщо хто звертав увагу на сучасний ринок праці, той розуміє, що крики політиків з приводу відсутності кадрів - це, м'яко сказати, не вся правда. Насправді ринок праці переповнений юристами, економістами, програмістами, загалом, віх професій в достатку. От тільки продавців знайти не так просто. А якими якостями повинен володіти справжній продавець, що приносить прибуток - про це і поговоримо.
Інструкція
1
А адже й справді, що повинен вміти робити продавець? Клацати кнопками на касі і мавпу можна навчити. Багато людей неправильно припускають, що представник даної древньої професії тільки й може, що за прилавком стояти да хамити покупцям. Насправді ж це не так. На продавці висить така кількість обов'язків, що мимоволі замислюєшся - навіщо ж туди йдуть.
2
Для того, щоб знайти продавця , потрібно визначитися, яким він має бути. Існують декілька типів.
3
Перший з них - це стандартний продавець. Як вже було сказано вище, варто весь день за прилавком, вчиняє реєстрований (а іноді й ні) оборот товаро-грошових коштів, несе повну матеріальну відповідальність. При такій роботі природні психологічна втома, можливі зриви. Через місяць-два починаються скарги на низьку зарплату і нелюдські умови праці. Внаслідок чого починається хамство покупцям.
4
Другий тип. Вільний продавець. Або його ще називають дистриб'ютором. Як такої це веселі хлопці, позитивно дивляться на життя. Так уже повелося, що кожен день у дистриб'юторів прямих продажів проводяться тренінги. Завдяки чому вони можуть легко і невимушено сприймати критику оточуючих, але проте наполегливо рухатися до мети. У роботі з людьми вони використовують систему «5 + 8». Це значить «5 кроків спілкування з клієнтом і 8 законів бізнесу». Система розрахована на те, щоб навчити підходити до людей і пропонувати їм свій товар. Якщо подібний працівник перейде на стаціонарну торгівлю, то буде приносити досить хороші результати, але оплату він вимагатиме відповідну.
5
Третій тип. Менеджер. По суті справи, «manager» з англійської перекладається як «керуючий». Однак, адаптувавшись в російській мові, це слово має трохи інший зміст. Тепер менеджерами називають тих, чия основна діяльність - продажу. Відразу варто відзначити, що представники даної категорії не зовсім лаконічно впишуться в картину прилавка. Ці хлопці грають на іншому рівні. Вони продають товар на мільйони на місяць. І якщо поставити такий зразок за прилавок, то перший час будуть прекрасні результати, але буквально через місяць запал піде, і одноманітна рутина набридне.
6
Кожен тип має свої плюси і мінуси. Визначтеся, який з них вам більше підходить, і наймайте його.