Як влітку боротися з інфекцією.

Літо - прекрасна пора, жарку пору року, сезон овочів і фруктів. Але саме влітку підвищується небезпека заразитися різного роду інфекціями, особливо кишковими. Безсумнівно, цей факт здатний зіпсувати настрій і відпочинок кожному. А справа в тому, що спека і підвищена вологість - сприятлива атмосфера для розвитку збудників інфекцій. Тому захист від них набуває першорядну важливість.
Вам знадобиться
  • - санітарно-гігієнічні засоби;
  • - профілактичні засоби.
Інструкція
1
Щоб захиститися від інфекцій, не забувайте в першу чергу про найпростіші правила гігієни. Частіше мийте руки, фрукти і овочі вживайте тільки в митому вигляді, не вгамовують спрагу сирою водою. Багато продуктів в жарку погоду швидше псуються, тому викидайте або не купуйте страви та продукти, щодо яких є хоч найменша підозра в недоброякісності.
2
Особливу увагу дотриманню санітарно-гігієнічних норм приділіть в подорожах. Неважливо, чи їдете ви в тропічні країни або пішли до найближчої річки на пікнік. Запасіться сухими і вологими серветками, рушниками, папером. Це дозволить вам підтримувати руки в належній чистоті, протирати свіжокупленими фрукти перед вживанням.
3
Озаботьтесь боротьбою з комахами. Це не тільки питання комфорту. Мухи - основні рознощики інфекцій. Потрапили в їжу збудники нічим не проявлять себе. Страва не змінить ні зовнішнього вигляду, ні смаку, ні запаху, ні кольору. Але через порівняно невеликий час хвороботворні мікроорганізми розмножаться з великою швидкістю і зможуть серйозно підірвати здоров'я.
4
Небезпека підстерігає і купальщиків. Багато водойми, особливо зі стоячою водою і давно не очищав, містять небезпечне для здоров'я кількість збудників захворювань. Чи не купайтеся в незнайомих та підозрілих річках і озерах. Слідкуйте за повідомленнями санітарних служб, щорічно оповещающих про найнебезпечніші для купання місцях.
5
Уважно слідкуйте за самопочуттям. Занепад сил, висока температура, головний біль і біль у животі, блювота, діарея - це симптоми багатьох інфекцій. Навіть якщо ви вирішили вилікувати це все самостійно, все ж зверніться до лікаря. Адже це можуть бути симптоми більш небезпечних захворювань, наприклад, апендициту.
6
Якщо зараженню інфекцією піддалися діти, звертайтеся до медичних установ негайно. Імунна система дитини більш слабка. Тому лікування повинно бути висококваліфікованим і проходити під наглядом фахівців. Обов'язково ізолюйте хворого дитини від інших дітей і переведіть на дієту, призначену лікарем.
7
Почніть профілактику. Приймайте препарати, улучают травлення і підтримують кишкову мікрофлору. Вони посилять захисні функції шлунково-кишкового тракту, підготують мандрівників до зміни їжі і води, підвищать ваші шанси не заразитися якою-небудь кишковою інфекцією.