Як правильно малювати стрілки на очах. правильно підібрати і намалювати стрілки на очах.

Підводка на століттях надає очам виразність. Але вона ж може зробити погляд занадто жорстким, а макіяж - неакуратним. Щоб яскраві стрілки дійсно прикрасили ваше обличчя, навчитеся правильно підбирати косметичні засоби і акуратно наносити його.
Вам знадобиться
  • - база для тіней;
  • - набір кистей;
  • - тіні нейтрального відтінку;
  • - олівець;
  • - рідка підводка;
  • - гелева підводка.
Інструкція
1
Щоб стрілки лягали рівно і не розмазувалися, підготуйте шкіру повік. Знежирте її, протерши тампоном, змоченим у тоніку або міцелярної воді. На суху шкіру повік і під брову нанесіть спеціальну базу для тіней. Вона випускається у вигляді крему, пасти або олівця і запобігає стиранню і знебарвлення всіх косметичних засобів для очей.
2
Після нанесення бази зачекайте кілька хвилин. Чи не накладайте на повіки жирний крем або тональну основу - нанесення поверх цих коштів тіні і олівці будуть скочуватися або друкуватися на шкірі.
3
М'якою плоскою кистю нанесіть на повіки тіні нейтрального відтінку. Якщо вам подобається м'який макіяж, затемните зовнішні куточки очей тінями більш насиченого тону. Якщо ж ви хочете отримати драматичний ефект, залиште верхні повіки світлими. Внутрішній куточок ока троньте атласними білими, кремовими або світло-бежевими тінями - це освіжить погляд і візуально збільшить очі.
4
Виберіть косметичний засіб для підводки. Фломастер дає яскраву і чітку лінію, яку можна зробити більш товстої або тонкої. М'який пудровий олівець малює більш розмитий контур, який легко розтушувати, створивши ефект димчастих очей. Ну і рідка підводка з тонкою довгою пензликом здатна виводити стрілки товщиною з волосину. Однак саме цей засіб найбільш капризно і вимагає досвіду і твердої руки.
5
Красиві і яскраві стрілки можна зобразити за допомогою підводки в гелі або мусі. Вона лягає рівніше, ніж рідкий лайнер і, на відміну від фломастера, застигає не відразу, а через кілька секунд, що дає можливість при необхідності підкоригувати макіяж. Така підводка наноситься професійної пензлем з вигнутою ручкою або скошеної жорсткої пензликом. Залежно від вибору інструменту ви можете регулювати товщину стрілки.
6
Наберіть підводку на кисть і, тримаючи її під прямим кутом, одним впевненим рухом намалюйте стрілку. Щоб вона була більш рівною, почніть з середини верхньої повіки. Ведіть кисть якомога ближче до лінії росту вій. Стрілку можна закінчити у зовнішнього куточка ока або продовжити до скронь, подовжуючи розріз. Для макіяжу в ретро стилі підніміть «хвостик» стрілки вгору. Такий прийом допоможе візуально «омолодити» погляд, якщо повіку трохи опущено.
7
Намалюйте стрілки на обох очах і оцініть їх товщину і симетричність. Якщо вийшло вам подобається, повторіть лінію, зробивши її більш насиченою. При бажанні можна продовжити її до внутрішнього кута століття. Товщина стрілки залежить від розміру кисті і інтенсивності натиску.
8
Слідкуйте, щоб лінія йшла рівно і не переривалася - інакше при засихання підводка утворює некрасиві лисини. Завдавши рідке або гелевидний засіб, що не відкривайте широко очі - кілька секунд посидьте з напівприкритими століттями. Так ви вбережете підводку від отпечативанія під бровою, а себе - від необхідності переробляти макіяж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6mUEGqdg3ow
Коригувати форму очей, візуально збільшити очі, а також додати погляду виразність і глибину в чому допоможуть стрілки . Однак правильно намалювати стрілки відразу не вдається майже нікому. Але, знаючи певні закони макіяжу і трохи попрактиковавшись, можна швидко освоїти це техніку.
Вам знадобиться
  • - олівець
  • - рідка підводка
Інструкція
1
Для підводки очей існують спеціальні олівці для очей, а також кремові і рідкі підводки. Кожна жінка з власного досвіду вибирає те, що їй більше подходіт.Карандаш для очей є найбільш зручним інструментом підводки, тому вчитися підводити очі слід саме олівцем. Для отримання рівної лінії спочатку потрібно поставити олівцем на столітті кілька точок, які потім слід з'єднати лінією. Надалі ви зможете обійтися і без допоміжних точок.
2
Олівці для очей бувають м'які і більш тверді. М'які олівці легше наносити, лінія виходить більш товстої, але не дуже стійкою. За допомогою твердого олівця малюється чітка і насичена лінія, і тримається така стрілка на століттях набагато довше.
3
Якщо ви хочете отримати чітку і насичену лінію стрілки , вам слід вибрати рідку підводку для очей. Зазвичай така підводка продається з тонким пензликом, а іноді замість пензлика пропонується аплікатор, подібний стрижню фломастера. За допомогою такого аплікатора стрілку наносити набагато зручніше, з цим можуть впоратися і початківці. Перевагою рідкої підводки є ще й стійкість стрілок. Як правильно намалювати стрілки за допомогою підведення? Для того щоб руки не тремтіли під час процесу, можна спертися ліктем на стіл, де ви фарбуєтеся, прикрити очі і, злегка відтягнувши повіку в бічну сторону, провести лінію підведенням. Якщо відразу не вдається намалювати безперервну лінію, можна навести її окремими штрихами.
4
Якщо стрілки , нанесені на верхню повіку, візуально збільшують очі, то цього не скажеш про стрілки на нижньому столітті. Повністю обведені очі виглядатимуть значно менше своїх розмірів. Нижню повіку слід підводити лише до його середини.
5
При маленьких очах стрілку на верхньому столітті починаю малювати від середини ока біля самої основи вій, і заводять трохи далі за зовнішній кут ока, піднявши стрілку трохи догори.
6
мигдалеподібного форму очам можна надати, якщо стрілку малювати від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, злегка піднімаючи лінію у напрямку до скронь. Заходити за зовнішній куточок ока більш ніж на 5 мм не варто, так як такі очі будуть виглядати занадто театрально.
7
Скорегувати форму близько посаджених очей можна, починаючи проводити тонку лінію від середини верхнього століття, поступово потовщуючи стрілку і піднімаючи її догори біля зовнішньої сторони ока.
8
Для зорового округлення дуже вузьких очей можна намалювати стрілку, тонку у внутрішнього і зовнішнього куточків очі, і широку посередині століття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EkH2YlxWBng