Як захистити свою машину від угону.

Як це не дивно, викрадення найчастіше провокують самі власники, не забезпечуючи автомобілю гарний захист і полегшуючи роботу злочинцям. Якщо мова не йде про викрадення машини на замовлення, викрадач напевно вибере ту, з якою найлегше впоратися.
Інструкція
1
Не думайте, що ви застраховані від угону, якщо у вас недорога машина. Злочинець, навпаки, може порахувати, що вона захищена набагато гірше, ніж розкішний дорогий автомобіль, і напевно виявиться прав. Для продажу на запчастини підійде навіть дуже стара дешева машина, не кажучи вже про нові, але недорогих моделях.
2
Встановіть якісну сигналізацію, подбавши при цьому про те, щоб зловмисникам Герасимчука відомо, яка саме охоронна система встановлена в автомобілі. Зокрема, на увазі не повинно бути ніяких наклейок, написів із назвою компанії-виробника тощо.
3
Попросіть обладнати машину протиугінним комплексом, до складу якого входить декілька різних систем, кожна з яких доповнює інші. Навіть якщо злочинцю вдасться обійти 1-2 захисних функції, він не може врахувати всього і напевно допустить помилку.
4
не вимикайте сигналізацію остаточно, якщо вночі вона раптом включається кілька разів поспіль без видимої причини. В іншому випадку великий шанс, що вранці ви не знайдете своєї машини на звичному місці. У таких випадках варіантів два: або зробити вигляд, що ви пішли, і поспостерігати за автомобілем або залишитися чекати біля дверей під'їзду, або відвезти машину на парковку.
5
Дізнайтеся найбільш вразливі місця вашого автомобіля і виправте їх. У деяких моделях, наприклад, дуже легко розкрити замок або зламати ручку. У такому випадку хорошим варіантом стане заміна заводських деталей на аналогічні, але вироблені іншою компанією для іншої марки автомобіля і не мають такого недоліку.
6
Встановіть автономну сигналізацію, яка не харчується від автомобільного акумулятора. Її можна вивести з ладу безліччю способів, починаючи з перекушування дроту і закінчуючи використанням електрошокера. Зрештою, якщо викрадач знає, що господар не прийде на допомогу автомобілю занадто швидко, він може зламати дверцята, відкрити капот, відключити акумулятор і тоді вже спокійно знешкодити сигналізацію.
Процес купівлі автомобіля - справа клопітка, особливо, якщо це купівля вживаного автомобіля. Потрібно перегорнути масу газет, побувати на різних Інтернет-ресурсах і об'їздити всі автомобільні ринки. І от коли вже знайдений автомобіль, що сподобався, і стан відмінний, і пробіг невеликий - дуже важливо перевірити автомобіль по частині юридичної чистоти.
Вам знадобиться
  • - База даних на викрадені автомобілі.
Інструкція
1
У першу чергу вивчіть документи на предмет підробки. Зверніть увагу на зовнішній стан документів. Підозра можуть викликати дуже пошарпані або випрані бланки. На таких документах простіше підмінити вміст. Необхідно обов'язкову присутність елементів захисту: водяні знаки, голограм, які повинні бути чітко помітні і не мати ушкоджень. Якщо автомобіль пригнаний з закордону, то необхідно упевниться, що в техпаспорті відсутня позначка про заборону відчуження. У разі продажу автомобіля за дорученням рекомендується перевірити її достовірність на предмет заборони здійснення операцій з продажу автомобіля.
2
Можна самостійно перевірити відповідність номерів, які набиті на двигуні і кузові автомобіля, з номерами, зазначеними в техпаспорті. Для цього можна залучити розбираються в таких питаннях знайомих. Зверніть увагу на номерні знаки. Підозри можуть викликати пофарбовані номера. Іноді зловмисники змінюють схожі за зовнішнім виглядом цифри номера і перефарбовують їх.
3
Навіть якщо всі попередні перевірки не викликали будь-яких підозр, то все ж таки необхідно перевірити автомобіль на угон по базах даних автомобільної інспекції. Цю процедуру можна виконати, звернувшись в будь-який підрозділ автоінспекції. Якщо продавець відмовиться пройти таку процедуру, значить, швидше за все, з автомобілем щось не так. Пов'язано така поведінка продавця з тим, що співробітники ДАІ зобов'язані конфіскувати транспортний засіб, якщо воно числиться в угон е. Якщо автомобіль був ввезений на територію країни з закордону, то потрібно перевірити по базі даних Інтерполу, чи не був він викрадений за межами країни.
4
Є ще один альтернативний метод простежити історію автомобіля. Порівняно недавно з'явилися фірми, які надають послуги з перевірки автомобіля на угон . Ці фірми використовують тісні зв'язки з ДАІ, Інтерполом, митницею. Вони можуть не тільки проінформувати вас про «чистоту» машини, але й видати висновок з необхідними підписами. Так само ви можете скористатися базою даних сайтів vugone.info і ugnaly.com