Як запостити посилання в твіттер.

«Твіттер» - це популярний мікроблог, який дозволяє користувачам обмінюватися миттєвими повідомленнями в режимі реального часу. Основна «фішка» «Твіттера» полягає в тому, що кожне повідомлення по своїй довжині не може перевищувати 140 знаків. Що ж робити в тому випадку, якщо вам необхідно запостити або передати другу довге посилання?
Інструкція
1
Уміння вмістити свої думки в 140 символів - це справжнє мистецтво, яке на сьогоднішній день освоїли мільйони шанувальників «Твіттера». Однак, якщо довге речення можна вкоротити або перефразувати, то з інтернет-посиланнями такий номер не пройде. Для того щоб запостити в «Твіттер» довге посилання, вам необхідно буде скористатися послугами спеціального сайту.
2
Отже, першим справах визначитеся з посиланням, яку ви збираєтеся запостити. Спробуйте скопіювати її в поле повідомлення «Твіттера». Виділіть посилання, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт "Копіювати" в меню. Якщо після вставки посилання ви побачите, що лічильник символів пішов у мінус, значить, ваше посилання необхідно вкоротити.
3
Як обрізати посилання скористайтеся стороннім сайтом bit.ly. Цей вебсайт створено спеціально для збереження і видозміни дорогих вам посилань. Відкрийте нову вкладку в браузері і наберіть bit.ly в адресному рядку. До речі, для того щоб вкоротити ссликой, вам не доведеться реєструватися на цьому сервісі. У нижній частині екрану ви побачите порожнє поле з написом «Paste any URL». Скопіюйте туди ваше посилання і натисніть на кнопку «Shorten», розташовану праворуч.
4
Скопіюйте укорочену посилання, яка з'явиться в поле в низу екрану. Укорочені посилання виглядають зовсім інакше, ніж ваш оригінал. Приміром, bit.ly/96isYB. Подібну закодовану посилання можна без проблем вставити в поле повідомлень «Твіттера», не боячись перевищити ліміт знаків.
Зверніть увагу
Деякі користувачі «Твіттера» зловживають посиланнями в своїх постах. Якщо ви любите ділитися з друзями інформацією з інших ресурсів, не робіть це в кожному твіті, інакше система може прийняти вас за спамера, і ви позбудетеся свого аккаунта. «Твіттер» не дозволяє користувачам розміщувати посилання на ресурси порнографічного змісту.
«Твіттер» - це безкоштовний сервіс для обміну миттєвими повідомленнями, який набирає все більшої популярності в наші дні. Користувачі «Твіттера» можуть обмінюватися повідомленнями (твітами) довжиною не більше 140 символів. Крім того, за допомогою «Твіттера» ви можете ділитися з друзями цікавими посиланнями та фотографіями.
Інструкція
1
Щоб запостити в «Твіттер» цікаву картинку або власну фотографію, вам необхідно скористатися послугами стороннього сайту. На відміну від соціальних мереж «Вконтакте» або «Facebook», функціонал «Твіттера» обмежується виключно текстовими повідомленнями. Однак нічого страшного в цьому немає, адже вам на допомогу прийде споріднений вебсайт «Twitpic».
2
Власники акаунтів в «Твіттері» автоматично отримують аккаунт і на сайті twitpic.com, створеному спеціально для зберігання фотографій. Наберіть адресу сайту в рядку браузера. У правому кутку сторінки ви побачите синю кнопку з написом «Create an account or login». Після натискання на цю кнопку вам буде запропоновано авторизуватися за допомогою свого аккаунта в «Твіттері».
3
Авторизувавшись на сайті, ви побачите перед собою форму для завантаження фотографії. Спершу вам необхідно вибрати файл з фотографією, що зберігається на вашому комп'ютері. Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть фотографію. В поле, розташованому нижче, ви можете ввести опис фотографії або будь-який коментар, яким ви хочете супроводити свій пост. Далі ви можете опціонально відзначити місце, де був зроблений знімок. Поставте галочку в полі Share to Twitter. Натисніть на кнопку Upload.
4
Якщо ви правильно виконали всі вищеописані дії, то в «Твіттері» з'явиться ваше повідомлення з фотографією. Це повідомлення можна або зробити публічним, тобто видимим для всіх користувачів, або відправити в закритому вигляді певного адресата.
Зверніть увагу
Існують спеціальні мобільні додатки, які дозволяють користувачам легко завантажувати фотографії в «Твіттер», приміром, додаток Twitterific для iPhone. «Твіттер» не дозволяє учасникам завантажувати фотографії образливого чи порнографічного змісту. Порушивши це правило, ви можете назавжди втратити свій аккаунт в цій соціальній мережі.