Як організувати дитячий сад.

Відкрити заклад, що працює в сфері дошкільної освіти сьогодні - значить допомогти тим батькам, які не мають можливості весь час залишатися з дітьми в будні дні. Тому попит на послуги приватного дитячого саду в містах-мілліоннерах значний, адже «потужностей», наявних у розпорядженні муніципальних установ, найчастіше не вистачає. Але і недержавних закладів для дошкільнят небагато - організація дитячого саду супроводжується великими клопотами і під силу далеко не кожному.
Вам знадобиться
  • Приміщення, яке відповідає вимогам ліцензує органу
  • Штат співробітників (від 5 осіб)
  • Пакет документів для отримання ліцензії
  • Засоби реклами
Інструкція
1
Орендуйте приміщення, в якому розташовуватиметься нова установа дошкільної освіти. Пам'ятайте, що в процесі розгляду заявки на отримання ліцензії саме відповідність приміщення всім пропонованим держструктурами вимогам відіграє велику роль. Варто також мати на увазі, що більш за все затребуваний дитячий сад буде в тому районі, де «дошкільних» установ мало або немає взагалі.
2
Знайдіть кваліфікованих і талановитих педагогів, завдяки яким ваш дитячий сад зможе вигідно відрізнятися від інших і знайде своє неповторне «обличчя». Якщо ви, як керівник навчального закладу, самі вийшли з педагогічного середовища (це, до речі, обов'язкова умова для отримання ліцензії), то підібрати гідних фахівців вам допоможе досвід і зв'язки в цій сфері. Вихователі - найбільш важлива ланка в штаті співробітників приватного дитячого саду , крім них знадобиться ще методист, медсестра або лікар, кухонні працівники.
3
Зберіть документи, які знадобляться для отримання ліцензії на право здійснення освітньої діяльності. На розгляд ліцензує органу необхідно надати не тільки відомості про матеріально-технічне та кадрове забезпечення вашого закладу, а й методичну програму дитячого саду . Також керівник дошкільного навчального закладу зобов'язаний представити документи, що підтверджують наявність у нього профільної освіти.
4
Організуйте рекламну компанію перед відкриттям дитячого саду , користуючись послугами друкованих ЗМІ та місцевих телеканалів. Хорошу службу послужать також листівки, поширювані в тому районі, де новий центр дошкільної освіти буде дислокуватися. Рекламні матеріали повинні давати зрозуміти батькам, у чому «родзинка» нового дитячого саду , що відрізняє його від інших в кращу сторону.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що довіра турботливим батькам буде вселяти тільки те дошкільний заклад освіти, в якому організована сучасна система охорони.
Корисна порада
На базі дошкільного навчального закладу можна створити скільки завгодно гуртків і курсів для «самих маленьких» (посиленого фізичного або творчого розвитку) - перед батьками це відкриє додаткові можливості, а господареві принесе додатковий заработок.Популярная послуга, яку може надавати приватний дитячий сад - організація транспорту, що доставляє дітей до установи вранці і адресно які розвозять їх по домівках наприкінці дня.