Як зробити посилання короткою.

Короткі (шифровані, укорочені, кодовані) посилання сьогодні необхідні як просунутим юзерам, так і звичайним користувачам інтернету. Приміром, в мережевому спілкуванні люди нерідко обмінюються посиланнями на різні сайти або web-сторінки. Іноді посилання бувають довгими, що робить їх неудобочітаемимі. Щоб позбутися такої проблеми, були створені спеціальні сервіси коротких посилань.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Сервіс коротких посилань може істотно полегшити роботу з блогами, форумами, новинними сайтами, де існує обмеження на кількість тексту. Ви також можете перейменувати посилання на немилозвучні або спеціалізовані інтернет-ресурси на інші, які вважаєте більш підходящими.
2
Такі посилання знадобляться вам для онлайн сервісу мікроблогів - Твіттера, в якому повідомлення має допустимий ліміт 140 символів разом з пробілами. Довга посилання може зробити повідомлення неотправляемим, тому її доведеться розбивати на 2 повідомлення. Інші сервіси мікроблогінгу зазвичай не повинні перевищувати довжину повідомлення 160 символів - таку довжину має стандартне повідомлення смс.
3
В деяких випадках необхідно приховати партнерські посилання, оскільки близько 20 відсотків користувачів їх «обрізають», і через це не виплачується партнерську винагороду. Якщо ви просуваєте якусь партнерську програму, за допомогою коротких посилань ви зможете збільшити свій прибуток приблизно на 20 відсотків.
4
Принцип створення коротких посилань дуже простий. Спочатку скопіюйте в рядку браузера довгу посилання, яке ви хочете зменшити. Для цього виділіть її і, клацнувши правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню команду «Копіювати».
5
Вставте скопійований адресу url у вікно на головній сторінці сервісу коротких посилань. Потім натисніть кнопку введення лівіше або правіше цього вікна або просто натисніть клавішу Enter на клавіатурі комп'ютера. Нижче з'явиться бажана коротке посилання.
6
Одним з російськомовних сервісів коротких посилань є ресурс Speed-Tester.Info. Зайдіть за адресою http://speed-tester.info/url_redirect.php, де знаходиться сервіс коротких посилань/редиректа і генератор анонімних посилань. Введіть довгий url у відповідне поле.
7
В наступному полі введіть бажане коротку назву, маскирующее довге посилання. Якщо її назва для вас не важливо, пропустіть цей крок. Потім введіть захисний код - суму зазначених чисел цифрами. Натисніть кнопку «Створити посилання». Після цього серед створених згенерованих варіантів виберіть той, який вам більше подобається.