Як зробити меблі для саду і дачі. меблі для саду і дачі своїми руками.

Літо червоне ... Ви на дачі. Теплий вечір. Час пити чай, а в будинок заходити не хочеться. Та й до чого? Ось прямо на цьому столику, зробленому своїми руками, на пеньочку, імпровізованих під стільці, і приступите до чаювання під свист іволги, квакання жаб у ставку і крик перепілок в дозріваючих хлібах.
Вам знадобиться
  • - колода;
  • - мотопила;
  • - сокира;
  • - стамески.
Інструкція
1
Меблі для саду повинна виконувати дві функції: прикладну і обов'язково декоративну. Причому декоративна її складова, стиль, повинен по можливості відповідати загальному настрою, створюваному навколишньою природою - характером дерев, чагарників, доглянутих клумб і дикої трави. Деяка «незграбність» виконання навіть вітається. Повноцінно відпочити суглобам і м'язам дасте можливість в будинку, на сучасній сверхергономіческой меблів.
2
Якщо у вас є можливість роздобути колода досить великого діаметру, метр - півтора, ви можете за допомогою тільки мотопилки зробити гарнітур для вашого саду: стіл і стільці. Для цього від комля відріжте кругляк самого великого діаметру висотою приблизно 50 см. Це буде столик. Потім наріжте пні-стільці, підібравши на колоді ділянки відповідного діаметру.
3
Можна кілька облагородити стільці-пеньки, надавши їм вигляд крісел зі спинкою і підлокітниками. У цьому випадку збільшується витрата матеріалу. Технологія така. Вибирається відрізок колоди в розрахунку на два стільці з протилежних країв і середня частина влаштовується вам висоти відводиться на спинки. Відступивши 50 см від краю, робите пропив до середини діаметру. Стільки ж відступивши від іншого краю, пиляйте вже з протилежного боку і теж до середини товщини.
4
За допомогою клинів розколіть середню частину навпіл. У вас вийде два стільці зі спинками. Використовуючи плотницкий сокиру, стамески та шліфувальні матеріали, надайте спинок належне зручне і затишне стан. розташовуючи певними здібностями і працьовитістю, з пнів можна робити справжні шедеври дизайнерського мистецтва. Розташуйте стіл і крісла в тіні великий черемхи або під старою розлогою яблунею і запрошуйте сусідів на вечірній чай.
Зверніть увагу
Дуже важливо мати навички роботи з мотопилкою. Зробити рівний спіл - справа не така проста, як може здатися на перший погляд. Тому за відсутності досвіду краще залучити на допомогу фахівця, які можуть опинитися серед сусідів.
Корисна порада
Для виготовлення меблів зі стовбура дерева не використовуйте смолисті породи. Що продовжує виділятися довгі роки смола буде бруднити одяг.