Де купити Galaxy III.

Смартфон Samsung Galaxy III позиціонується розробниками як модель-інновація в своєму класі. Телефон здатний без проблем контактувати з людиною, дізнаватися свого власника по обличчю, голосу або жестам. Саме тому є чимало охочих купити Galaxy III.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
Придбайте інноваційну модель телефону від компанії Samsung в спеціальних точках продажів, наявних практично в усіх містах Росії. До них відносяться магазини MTS (RTS), «Евросеть», Computer World, «Мегафон», «Кей», Svyaznoy і пр. Ціна на Galaxy III, наявність смартфона, а також спеціальні рекламні акції перебувають в розпорядженні магазину-продавця. Щоб не їхати просто так, краще зателефонуйте в зацікавив вас магазин і уточніть всі питання. Адреси магазинів і додаткові точки продажів можна дізнатися на сайті samsung.com.
2
За допомогою інтернету є можливість не тільки уточнити адреси роздрібних магазинів, а й купити Galaxy III. Наприклад, у оффлайнового магазину Svyaznoy є і онлайн-версія, де можна детально познайомитися з характеристиками обраного телефону, подивитися ціни, можливі варіанти покупки в кредит.
3
Також є інтернет-магазини, виробляють продаж Galaxy III тільки через мережу. Наприклад, сервіс Android (android-root.ru) або «ЦентрСвязі». На сайті повністю ознайомтеся з інформацією про продаж, доставки та гарантії на обраний продукт. У деяких магазинів існують пункти видачі, якісь працюють тільки з доставкою додому.
4
Купити Galaxy III можна і через сайти, на яких продають свої речі звичайні люди. Наприклад, є пропозиції з даного телефону на molotok.ru. При здійсненні такої покупки будьте готові, що зовнішній вигляд не обов'язково буде відповідати ідеалу, адже телефон вже був у вжитку. Але, іноді, перепродують і зовсім нові речі. Добре, якщо продавець буде з вашого міста чи найближчого населеного пункту. Обов'язково перевірте купується товар на працездатність, уточніть наявність гарантії.
5
Якщо ви або ваші знайомі відправляєтеся на відпочинок до Європи, купити Galaxy III можна в будь-якому магазині електроніки. Правда, тут треба бути уважним: у Європі та США практикується продаж мобільної техніки за нижчою ціною, але з контрактом від місцевого стільникового оператора на 2 роки. Уточніть можливість купити Galaxy III і ціну на нього без всяких сім-карт. Попросіть оформити чек TaxFree, щоб скористатися поверненням податку при перетині кордону.