Як відпочити в Одесі влітку 2012.

Одеса по праву вважається одним з улюблених місць відпочинку росіян на території України. Чорноморське місто-герой і порт з більш ніж двохсотрічної історією цікавий не тільки любителям пляжного проведення часу, але і тим, хто захоплюється історією.
Інструкція
1
Визначтеся, який саме вид відпочинку в Одесі вас цікавить. Як правило, туристи поєднують екскурсії та відпочинок на пляжі, а хтось ще встигає пройти курс лікування, оскільки санаторії та оздоровниці в Одеській області представлені удосталь. Їх список з переліком основних процедур можна знайти на будь-якому туристичному сайті України. Для тих, хто не хотів би витрачати на оздоровлення всю відпустку, турагенти пропонують поїздки на джерела мінеральних вод або лимани (мілководні затоки) з лікувальною гряззю.
2
Складіть основний список пам'яток, які ви б хотіли відвідати в Одесі. Традиційно гості міста цікавляться пам'ятником Дюку (герцогу) Рішельє, який є одним із засновників міста. Монумент знаходиться в самому центрі міста, як і Потьомкінські сходи, що ведуть до Морського вокзалу. У міському саду Одеси відвідувачі можуть посидіти на знаменитому дванадцятому стільці з роману одеситів Ільфа і Петрова, а на Приморському бульварі сфотографуватися поруч з Одеською гарматою. Любителі історії записуються на екскурсії по одеським катакомбах - розгалуженої мережі підземних каменоломень, створеної в кінці 19 століття і служила укриттям партизан під час Великої Вітчизняної війни. Ну і, звичайно, всі категорії туристів не минуть легендарний Привоз - одеський ринок, куди досі моряки поставляють «шаланди, повні кефалі».
3
Заздалегідь придбайте квитки на головні заходи літа 2012 року в Одесі. Це Міжнародний кінофестиваль, що носить неофіційну назву «українські Канни», який пройде з 13 по 21 липня. За традицією, в липні і серпні в порту відбудуться Чемпіонат України з вітрильного спорту в крейсерських класах (з 4 по 10 липня 2012 року) і Кубок Чорного моря (з 17 по 24 серпня 2012 року).
4
Вирішіть, який пляж вам більше підходить - упорядкований або «дикий». Відпочити на чорноморському узбережжі в Одесі можна як в міській межі, на лінії від Ланжерона до Великого Фонтану, так і від Чорноморки до Дачі Ковалевського, там, де розташовані кам'янисті пляжі без побутових зручностей. На всі міські пляжі, такі як «Чайка», «Курортний», «Аркадія» можна дістатися на трамваї.