Як купити додаток в магазині Facebook.

Facebook оголосив про запуск власного магазину App Center. Зайшовши на його сторінку, користувачі зможуть купувати і завантажувати потрібні програми. У цьому магазині пропонуються тільки ті програми, які мають безпосереднє відношення до соціальної мережі.
Інструкція
1
Відкритий магазин пропонує програми для смартфонів і планшетів на базі операційних систем iOS і Android. У ньому представлені як платні програми, так і безкоштовні. Очікується, що користувачам буде доступно більше 600 додатків. Для того щоб зайти в магазин, ви повинні бути зареєстровані в Facebook. Якщо ви вже зареєстровані, просто перейдіть на сторінку магазину.
2
У лівій частині сторінки ви побачите колонку з розділами магазину, виберіть той, який вам потрібен - наприклад, «Розваги», «Стиль життя», «Музика», «Новини», «Спорт» і т.д. При виборі потрібного розділу з'явиться список доступних додатків. Поруч з їх назвами буде вказано і число користувачів, що дозволяє судити про популярність даних програм.
3
Зверніть увагу на те, що за замовчуванням відкривається сторінка з додатками, що мають максимальний рейтинг. Також доступні варіанти «Рекомендовано», «Набирають популярність» і «Друзі». У першій категорії вказані програми, рекомендовані Facebook. Цікавий і розділ з програмами, набирающими популярність. Нарешті, в останньому випадку ви зможете подивитися, які програми скачували ваші друзі.
4
Вибравши потрібний додаток, клікніть його мишкою, відкриється сторінка даної програми з її скріншотом. Натиснувши на нього, ви зможете познайомитися з більш детальною інформацією про програму, для перегортання станиць в правій частині віконця є стрілка. Після рішення придбати потрібний додаток ви будете перенаправлені на відповідну сторінку.
5
На жаль, на червень 2012 року купувати додатки в магазині App Center могли тільки громадяни США, проект поки перебуває в стадії тестування. Очікується, що протягом найближчих тижнів можливість купувати сподобалися програми з'явиться і у жителів інших країн.