Як вибрати купальник для дитини.

Зі старої одягу діти виростають дуже швидко. Тому мамам практично щорічно доводиться перейматися, як вибрати купальник для дитини. Добре, що ринок великий, і для підбору модною і красивою речі досить заглянути в кілька магазинів. Але важливо не заблукати в кольоровому асортименті дитячих прилавків і вішалок і підібрати відповідну саме вашій дитині модель.
Вам знадобиться
  • - мірки, зняті з дитини;
  • - сантиметр;
  • - трусики, які дитина носить зараз.
Інструкція
1
Визначте, для якої мети дитині необхідний купальник. Вони підрозділяються на пляжну одяг і для басейну. Купальники другої групи «суцільні», більш стримані в плані аксесуарів і колірної гами. Найчастіше їх виготовлювачами є спеціалізовані фірми, наприклад, Speedo, Adidas, Nike і пр., Які використовують у виробництві більш зносостійкі тканини.
2
Пляжні купальники виконуються з яскравих тканин, прикрашені різноманітними намистинами, нашивками, декоративними елементами. Вибирайте даний елемент одягу відповідно до віку дитини. Наприклад, для самих маленьких, рухливих діток, краще всього придбати суцільний купальник. Він залишиться на дитині, як би той не стрибав, бігав, які б замки з піску ні будував.
3
Не купуйте для малюків рясно прикрашені «висульками» купальники. Дитина може відірвати декорацію і спробувати її, що дуже небезпечно для здоров'я. Перевіряйте все аплікації на міцність їх приєднання до тканини щоразу перед виходом на пляж.
4
Для більш дорослих дівчаток виберіть купальник залежно від рухливості дитини. Роздільний, наприклад, допоможе виділитися з натовпу і відчути себе більш дорослою. Плавки таких купальників часто бувають по-різному оздоблені. Деякі виробники прикладають додаткову спідничку, в якій сміливо можна йти до пляжу (т.зв. «трикини»).
5
Щоб правильно вибрати купальник, виміряйте зростання дитини. Для дітей пляжний одяг шиється відповідно до цього параметром. На бирках в магазині уважно дивіться ярлички. Там може бути вказаний і проміжний розмір, наприклад, 98-104 см. Таким чином, якщо зростання вашої дитини 106 см, краще підібрати модель з подальшими показниками.
6
Також завжди уважно досліджуйте і саму модель. Виміряйте дитини по грудях, попі і талії. В магазині обмірте вподобану вам модель. Чудово, якщо ви зможете прийти за покупкою разом з малюком, щоб приміряти купальник. В іншому випадку візьміть з собою трусики і візуально порівняйте їх з плавками від купальника.
Зверніть увагу
Купальники, як і нижню білизну, поверненню та обміну не підлягають.