Як зробити саморобку.

Ви любите отримувати подарунки? А самі дарувати їх? Тоді варто потрудитися і зробити оригінальну саморобку , яка буде кращим подарунком як для дорослого, так і для дитини. А найголовніше: ні у кого не буде точно такий же роботи.
Вам знадобиться
  • Однорідна або строката тканина, рожевий трикотаж, фетр, шкіра, клейонка.
Інструкція
1
Розкрій: тулуб - 2 деталі, черевце - 2 деталі, голова - 2 деталі, лоб - 1 деталь, накладка на перед голови - 1 деталь, вухо - 4 деталі, губа - 2 деталі, мова - 1 деталь, ріг - 4 деталі, вим'я - 1 деталь, копито - 4 деталі, хвіст - 1 деталь.
2
Починайте з голови. По лінії ушийте вставку. Голову виверніть на лицьову сторону, набийте наповнювачем. Накладку злегка стягніть по краю міцною ниткою, набийте наповнювачем і пришити до передньої частини голови.
3
Пришийте нижню губу з мовою, вуха і роги. Роги з фетру або шкіри зшивайте петельним швом по лицьовій стороні.
4
При розкрої тулуба будьте уважні: спочатку викроювати дві деталі тулуба з ніжками: одну на правий, другу на лівий бік, а потім дві деталі черевця нижче лінії. Шию і низ ніг не зашивайте. Через отвір в черевці виверніть тулуб на лицьову сторону, вставте дротяний каркас і рівномірно набийте наповнювачем. Вим'я стягніть по колу, набийте і пришити. З'єднайте тулуб з головою (можна повернути її злегка набік), прикріпіть копита. Зробіть хвіст, вставивши в нього дротик, і пришити до тулуба. Голову можна прикрасити пучком волосся (з ниток або длінноворсового хутра), на шию надіти дзвіночок. Саморобка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MmoRLQbQSrg
Зверніть увагу
Падалка можуть бути зроблені не тільки з хутра та шкіри, а й соломи, верби, берести, тканини та інших інших матеріалів. Все залежить від вашої фантазії.
Корисна порада
Для того, щоб ваші саморобка була безпечною (щоб дротик не повилазили назовні), необхідно все гострі кінці загнути всередину.